Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megcsókolt egy másik...

A párom megcsókolt egy másik nőt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az eset vasárnap éjszaka történt, a párom az unokaöccsénél tartott összejövetelen volt, ott volt a csaj is. Párom állítja, hogy csak egy csók volt és abban, hogy ez megtörtént az ittassága is közrejátszott. Ezt mind ma tudtam meg és azonnal elköltöztem tőlük. Azóta könyörög, hogy költözzek vissza. Hogyan bízzak ezután benne? A hab a tortán, hogy terhes is vagyok. Helyrehozható még a dolog?
2014. dec. 11. 18:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
A gyerek nem vonható vissza.
2014. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%
Mi az,hogy elköltöztél tőlük?Mert hol éltetek?Nem csak tőle költöztél el?
2014. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Most én még semmiképpen sem költöznék vissza. Egyből ne add meg magad, már csak azért se, mert hiába mész vissza, rendkívül bizalmatlan és frusztrált leszel. Adj időt magadnak/magatoknak. Legyetek most külön mindaddig, amíg te magad nem tudod, hogy hogyan tovább. Ha kész vagy megbocsátani, akkor bocsáss meg neki és költözz vissza. Ha úgy érzed, hogy ezen nem tudsz tovább lépni, akkor egyértelmű, hogy a kapcsolatotoknak vége. A gyerek ne legyen mérvadó, ne befolyásolja a döntésedet.
2014. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Már túltettem magam rajta, hiszen csak egy csók volt. De hogyan bízzak ezután benne?
2014. dec. 11. 18:26
 5/29 anonim ***** válasza:
59%

Ha részeg volt és csók is volt, ott lehetett más is.

Ezt nem fogja bizonyiték nélkül bevallani.

Ki ez a csaj, honnan ismeri?

2014. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak egy csók is,én biztos nem tudnék bízni a férjemben ezek után. Túltenni sem tudnám magam napok alatt. Kéne minimum egy-két hónap. Mondjuk az is csak arra lenne elég,hogy ne vessem a szemére,minden percben. Bár nem vagyok benne biztos,hogy egyáltalán vele maradnék..?!

szerintem beszélj a csajjal is.. lesz ami lesz.

2014. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért kéne beszélnem a nővel?
2014. dec. 11. 18:34
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Mindenféle előzmény nélkül családi körben lesmárol egy idegen nőt..? Attól, hogy valaki ittas, még nem felejti el, hogy terhes felesége van. Az ital csak feloldja a gátlásokat, felerősíti a jellem gyengeségeit, de olyasmire nem tudja rávenni az embert, ami ne motoszkálna az agyában legalább elfojtva. Én nem hiszem, hogy komolyan szeretne téged, ha ez megtörtént. Ha egy kapcsolat legboldogabb időszakában is képes más nőre nézni, akkor nem, nem helyrehozható.
2014. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
*vagy terhes barátnője
2014. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy csók?

Ahha. Persze. Britney Spears meg szűz.

Döntsd el, hogy lenyeled-e a békát, vagy pedig egyedülálló anya leszel.

2014. dec. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!