Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megcsókolt egy másik...

A párom megcsókolt egy másik nőt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az eset vasárnap éjszaka történt, a párom az unokaöccsénél tartott összejövetelen volt, ott volt a csaj is. Párom állítja, hogy csak egy csók volt és abban, hogy ez megtörtént az ittassága is közrejátszott. Ezt mind ma tudtam meg és azonnal elköltöztem tőlük. Azóta könyörög, hogy költözzek vissza. Hogyan bízzak ezután benne? A hab a tortán, hogy terhes is vagyok. Helyrehozható még a dolog?
2014. dec. 11. 18:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
32%

hogy tényleg csak ennyi volt-e??

vagy mesélje el hogyan történt.. aztán kérdezd meg a párod.. ha csak néhány dolog stimmel,vagy csak a csók semmi más,rögtön tudhatod,hogy valójában mi is történt még.

2014. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
Máskor is ment egyedül bulizni? Ott mik voltak, amit soha nem tudtál meg? Nekem ez jutna rögtön eszembe, ha a családtagokkal együtt is így viselkedik egy bulin.
2014. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A családtagok is azt mondják, hogy más nem történt.
2014. dec. 11. 19:05
 14/29 anonim ***** válasza:
96%

És a család meg csak ott nézte?

Nehezen érthető, és ezzel nem azt mondom, hogy nem hiszem.

2014. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
41%
Én reptetném. Aki egyszer megteszi...tudod.
2014. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%
Azt mondják a családtagjai. Hát, nem hinném, hogy nagyon hinném. Nyilván védik.
2014. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
57%

Ha tenyleg egy csok volt, plusz ittas volt akkor ez ugyan rossz, de lehet es erdemes a kapcsolaton dolgozni foleg ugy, hogy jon a baba.Az emberek kovetnek el hibakat, mindenki masmilyet de ettol is vagyunk emberek.


Szoval en a helyedben atbeszelnem ezt vele, megbeszelnem h hogyan tovabb es a helyedbe visszakoltoznek.Egy infantilis reszeg csok miatt nem dobnam el eletem szerelmet, en legalabbis nem:-)

2014. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
29%

Én részegen 20 éve megkurtam a szomszédasszonyt.

Most meg hiába mondom a gyereknek, érettségi után 2 évvel sem érti meg, hogy csak egy dugás volt, és különben is be voltam b a s s z v a...

2014. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
:):) 19:46
2014. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%

én egy csók miatt biztos nem hagynám el terhesen (meg nem terhesen sem) a férjem.

Oké, elköltöztél, még lég kicsit távolságtartó, de én visszamennék a helyedben

2014. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!