Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megcsókolt egy másik...

A párom megcsókolt egy másik nőt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Az eset vasárnap éjszaka történt, a párom az unokaöccsénél tartott összejövetelen volt, ott volt a csaj is. Párom állítja, hogy csak egy csók volt és abban, hogy ez megtörtént az ittassága is közrejátszott. Ezt mind ma tudtam meg és azonnal elköltöztem tőlük. Azóta könyörög, hogy költözzek vissza. Hogyan bízzak ezután benne? A hab a tortán, hogy terhes is vagyok. Helyrehozható még a dolog?
2014. dec. 11. 18:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Elvileg az ittasság előhozza a bennünk motoszkáló dolgokat, és nem újfajta érzelmeket kreál. Szóval ha megtette ittasan, akkor meg akarta tenni józanul is. A családját nem értem. Csak nézték őket és hagyták hogy megtörténjen?

Én nem tudnám megbocsájtani, de nem is voltam még sosem a te helyedben. Ha úgy érzed vele tudsz ezek után maradni, akkor menj vissza hozzá, de ne most rögtön, adj magadnak időt. Ha úgy érzed nem tudsz többet megbízni benne, akkor inkább maradj egyedül, mert boldogtalan kapcsolat lenne. Baba ide vagy oda.

2014. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
Még ha nem lennél terhes, akkor hagyján... De igy??? Idegen nőkkel smacizik amikor a barátnője/felesége a saját gyerekével a hasában otthon ül... Görény!!!!
2014. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
33%

Miert van lepontozva az osszes valasz? Rohadjon meg az osszes befottje aki ezzel szorakozik....:D

De most komolyan, erre mit mondjak?

2014. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
14%
azt hogy anyád
2014. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nyelves csók?A párod,ha részeg volt,honnan emlékszik rá,hogy mit csinált?
2014. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%
És a kedves családtagok honnan tudnak az esetről? Álltak és néztek és senkinek nem jutott eszébe, hogy "Józsikám, Mari otthon vár Gyulussal a pocakjában"? Én hónapokig nem mennék vissza és egyébként a családtagok is tehetnek egy szívességet. Szabad tudni, hogy konkrétan milyen rokonok bambultak épp, mikor a dolog történt?
2014. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
11%
ki az a Gyulus?
2014. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azt mondanám, hogy ne igyon soha életében egy kortyot se, mert ez lesz, vagy igyon, de csak otthon a négy fal közt.


Elméletben. Gyakorlatilag egy felnőttnek tudnia kell magát kontrollálni, vagy tudnia kell, mennyit ihat, amíg nem kezd el mindenkivel smárolni.


Nem folytatnám a kapcsolatot, és nem akarnék gyereket tőle.

2014. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy tudtad meg a dolgot?
2014. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!