Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a családom?

Miért ilyen a családom?

Figyelt kérdés

Állandóan leszólnak valamit rajtam. Pár hete, amikor anyámnál jártam, fanyalgott egy sort, amiért ki volt vasalva a hajam és hogy oldalfrufrut vágattam. A barátnőim szerint viszont tök jól áll. Én is jól érzem így magam. Tegnap meg az volt a baja anyámnak, hogy miért áll összevissza a hajam. Nem csináltam vele semmit, természetes göndör a hajam és ebből adódóan nyilván valamennyire kócos szokott lenni főleg télen a sapka miatt. De a göndör hajammal sincs bajom, hol egyenesen hordom, hol természetesen. Mindegyik megfelel.

A súlyom is állandóan központi téma. 161 cm magas vagyok. Múltkor 55 kiló voltam, akkor a sógornőm közölte, hogy be van esve az arcom. Most 58 kiló vagyok, erre meg egyik nap közölte, hogy ,, hogy ki lettél gömbölyödve, nincs időd edzeni?" Kicsit sem esett rosszul. Nyilván mivel alacsony vagyok ezért 2-3 kiló ingadozás is észrevehető rajtam, de azért nem vagyok gömbölyű.

Szerintetek miért csinálják ezt? Inkább ne mondanának semmit, annak örülnék a legjobban.



2014. dec. 13. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálatok a külsőn kívül más is számít? Meg szoktátok kérdezni egymást, hogy hogy érzitek magatokat? Beszélgetni lehet és kell is, de nem ilyen sekélyes dolgokról, mint hogy hogy áll a hajad.
2014. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván beszélgetni is szoktunk. Mindennapi dolgokról, gyerekekről, stb. De a beszélgetésekbe mindig belefér 1-2 szúrós beszólás is...
2014. dec. 13. 15:18
 3/3 dagi2589 válasza:
sya szóljál nekik vagyis anyukádnak hogy rosszul esik neked hogy ilyeneket mondogat hátha változtat.
2014. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!