Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs családom. Egy ember se....

Nincs családom. Egy ember se. Csoda, hogy bekattanok? 18 éves lány

Figyelt kérdés
Meghaltak,valakik számára meghaltam.Kár,hogy nem fogadnak örökbe.Persze mit akarok idegenektől,mikor mèg a rokonaimnak sem számítok.
2014. nov. 11. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a kerdesed?
2014. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

de és ez hogy létezhet? mit értesz az alatt h számodra meghaltak?

amúgy nem, akkor nem csoda, de mégis észnél kell lenni h ne hagyd magad bekeveredni a lavinába!

2014. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehetnek barátaid.
2014. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne kattanj be! Barátkozz és ápold a barátságot a meglévőkkel!

Hogy "nincs családod" rohadt egy ügy, de ezt kell elfogadni, ezt dobta a gép.

Vagy bele kell mennünk abba, hogy mi az, hogy valakik számára meghaltál? Vissza lehet-e még csinálni?

Örökbe már nem fognak fogadni, erről nem érdemes ábrándozni.

Mi az, ami hiányzik? Vagy mit szeretnél?

2014. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4:Azértnem fogadnának örökbe gondolom,mert "nagy" vagyok.Gondoltam.Nem is kéne,hogy hivatalosan örökbe fogadjanak,csak legyen olyan hely,ahol kicsit is szàmítok,és fontos vagyok.Szóval,ha valaki érzelmileg támogatna,màr az jó lenne.

Nagybátyámék szàmára haltam meg.Azóta,mióta meghalt a mama is,az utolsó összekötő ember.Lesz.arnak,azt hiszik nekik rosszabb,közben meg nem,mert nekem rosszabb.Ők ott egy család,nekem nincs senkim,az ő gyerekei (màr felnőttek) egészsègesek,én nem.

2014. nov. 11. 09:09
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem barát kell,hanem egy szülő ("pótlék).A "barátok" eltűntek,mert nem megyek velük programra,mások meg tanulnak éjjel-nappal.Így van ez a korombelieknél.Ők nem olyanok,akik érzelmileg tudnának támaszt adni.
2014. nov. 11. 09:11
 7/17 kovpet ***** válasza:
100%
Pedig 18 évesen barátokat kellene szerezned. Meg párkapcsolatot kialakítani. Felnőtt embert nem lehet jogilag sem örökbe fogadni. Lassan neked lesz gyereked, nem te vagy a gyerek már.
2014. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az itt a probléma hogy elvárod a barátoktól, rokonoktól hogy nyalják fényesre a poppolód, de te meg szart sem teszel értük. Várhatod hogy egy napon valaki kopogtat hozzád azzal, hogy "Szia, szeretnék a pótanyud lenni, és lelkileg támogatni" de legyünk reálisa ez nem fog bekövetkezni. Nyitnod kéne a családod fennmaradt tagjai felé, jó viszonyt kialakítani, és a barátaidért is tenni kéne valamit. Ez olyan adok-kapok játék!


Sajnálom hogy 18 évesen ilyen rossz helyzetben vagy, de innen szép felállni és győzni. Azonban ha nem cselekszel azonnal akkor ennél csak még szarabb helyzetben fogsz kikötni!

2014. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Anya 28 évesen szült engem.Szerintem az kb ideàlis.Persze valaki még akkor sem érett gyerekvàllalàsra,mint pl apám ilyen volt.Valaki màr 22 évesen is érett hozzá,annak örülök.Csak általában az ilyen személyek nem àrvulnak el kiskorukban.
2014. nov. 11. 09:22
 10/17 A kérdező kommentje:
Tennék én,de előbb egészségileg helyre kéne jönnöm,amiben csak a rokonok tudnának segíteni.Utàna viszonoznèk mindent.Csak most nem vagyok olyan àllapotban,ezért kéne pont a segítsèg kezdetnek.
2014. nov. 11. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!