Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem engedik a szüleim,...

Mért nem engedik a szüleim, hogy tetkót csináltassak magamnak? Saját pénzböl lenne.

Figyelt kérdés

Azt mondta anyám h felejtsem el meg h sokkal hasznosabb dolgot vegyek abbol a pénzböl. Mégis mit? Meg h őt nem érdekli h saját pénz akkor se költhetem hülyeségekre :( Pedig én melóztam érte suli után én se mondom meg neki h mire költheti a pénzét :( Meg h majd ha 18 éves leszek akkor azt csinálok amit akarok de addig nem, mindig evvel jönnek. Nagyon szeretném megcsináltatni, most hogy győzzem meg?

16/F


2010. febr. 1. 19:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert esetleg jobban ismer, és tudja, hogy pár hónap múlva már nem is tartanád olyan jó dolognak. Megtanulnád a pénz értékét, és vehetnél tényleg valami hasznosabb dolgot. Nem akarok szemétkedni, de valami a magyar helyesírással kapcsolatosra gondolok...
2010. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%

szerintem igazuk van

nekem is tetszett egy-két éve a tetkó de már undoritónak tartom..föleg egy lányon..

szerintem neked is csak azért tetszik mert "divat"..

de várj vele mégegy kicsit

csináltass köldök pircinget..az szexy:)

2010. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
Az én gyerekeim is ezzel a hülye dumával jöttek.Nem engedtem,mert nem lámpaernyő a bőrük.És egy idő után unalmas,mint a tapéta a falon.Azóta elmúlt 10 év.És örülnek,hogy nem engedtem.Akkor nagyon morcosak voltak.
2010. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Vagy menj el, csináltasd meg - csak hordj pizsamát és ne menj velük strandolni.
2010. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
lehet pár év mulva nem is tetszene, meg ha megöregednél elég csúnyán nézne ki :S
2010. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
43%

16 voltam mikor tetkót csináltattam magamnak. Persze szülői beleegyezéssel. Kellett a teperés, de végülis észérvekkel minden szülőt meg lehet győzni, ha félig- meddig felnőttszámba vesznek. Mindenki azt mondta hogy jaj hogy meg fogod bánni, stb. 5 év telt el azóta, egy percig sem bántam meg egyetlen egyszer sem! Vezető beosztásban dolgozom, a tetkó pedig jó látható helyen van- kéz. Senkit nem érdekel, ha jól végzem a munkám.

Mindenki azt csinál a saját testével, amit akar

De aztán ne sírj 10 év múlva a szülőknek hogy miért engedték, mert még nem tudtál felelősségteljesen gondolkodni- ilyet is hallottam. Olyan mintát válassz, amit egy életen át viselni tudsz. Ja4 és egy dolgora figyelj, arra nagyon: csak minőségi munkát felmutatni tudó tetoválómesterhez menj!! erre az egyre tényleg ne sajnáld a pénzt.

Sok sikert, és gondold végig kétszer hogy biztosan akarod-e. Ha másnem: adj ultimátumot magadnak és a családnak. ha fél év múlva is ennyire szeretnéd mint most, akkor csináltasd, ha nem is akarod igazán, akkorra már el is fogod felejteni.

2010. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Akkor még1x:

16/FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Piercinget meg nem akarok nincs semmi bajom vele ha másban van de magamba nem akarok semmi fémet :P Am sztem azt se engedné szal mind1


Ajj de am mért hiszitek azt h mindenki megutálja később? Felnőtteken is láttam már tetkót.

2010. febr. 1. 19:57
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
19:54-es: Azért szerintem egy köldök piercing sokkal gázabb egy srácon :O
2010. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
16évesnek hidd el vagányságból kell a tetkó.Igaza van a szüleidnek.18éves korodig kibirod és utána meglátod tényleg akarod e.Bár a fiuk nem nagyon szokták megbánni,de tényleg én is korainak tartom.Menj moziba a pénzeden.
2010. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

19:58

jah..akkor nem szoltam.. azthittem h lány

2010. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!