Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem engedik a szüleim,...

Mért nem engedik a szüleim, hogy tetkót csináltassak magamnak? Saját pénzböl lenne.

Figyelt kérdés

Azt mondta anyám h felejtsem el meg h sokkal hasznosabb dolgot vegyek abbol a pénzböl. Mégis mit? Meg h őt nem érdekli h saját pénz akkor se költhetem hülyeségekre :( Pedig én melóztam érte suli után én se mondom meg neki h mire költheti a pénzét :( Meg h majd ha 18 éves leszek akkor azt csinálok amit akarok de addig nem, mindig evvel jönnek. Nagyon szeretném megcsináltatni, most hogy győzzem meg?

16/F


2010. febr. 1. 19:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Lábra szeretném az azért nem olyan feltünő, ha akarom eltakarom. Azt meg én is halottam h vannak ilyenek h mindenféle betegségek jönnek ki kősöbb de akihez én akarok menni az tényleg megbizható már régóta csinálja itt és senki sem mondott rosszat róla. Mongyuk elég drága is :S


Mintának meg egy farkast akarok sztem az se olyan extrém.


Am nem tudom miért hiszi mindenki h vagányságból akarom nem azért hanem mert teccik :D Meg tök zsír lenne.


A helyesirásért meg bocsi de nem magyarországról irok. Tudom nem kifogás de nehéz ugy helyesen irni h általában csak beszéled a nyelvet és nagyon ritkán irsz rajta :S

2010. febr. 1. 20:25
 22/31 anonim ***** válasza:
Sohasem lehet tudni, hogy később megbánod-e. Egy lemosható is ér annyit.
2010. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

20:22-es vagyok

Íme néhány hennás tetkó

[link]

Középen találsz egy pasisat is


[link]


Persze fő az óvatosság, mert néhányan allergiásak az összetevőkre:

[link]

2010. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ilyenhez mit szólnál?

[link]

(ez is hennás)

2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hát szétnéztem közben én is de ez nekem mind olyan csicsás meg lányos :P Mongyuk van 1-2 jó amit teccik azok főleg karra de végül is az mind1. Majd még meggondolom de azért tetkó lenne az igazi :(
2010. febr. 1. 20:41
 26/31 anonim ***** válasza:

"de azért tetkó lenne az igazi :("


:)

Ha tényleg az az igazi álmod és nem csak fellángolás azt utána is tudnál csináltatni (pár év múlva), nemde? Így lehet, hogy a szüleid is észreveszik, hogy szót fogadsz és MEGFONTOLTAD a dolgot :) elárulok egy titkot: amúgy a szülők szeretik ha a gyerkőc kreatív és tárgyalóképes,

keresi a megoldást -a felügyeletük alatt -, de nem nyomul, legalább azt is látják majd rajtad, hogy nem elvakult "tiniként" gondolkozol :D Így pluszba meg egy csomó formát ki tudnál próbálni :D meg a helyet is ki tudnád választani. Mert ügye :) - kettőnk között szólva -azért még nem vagy benne 100% hogy hová is szeretnéd ? (láb, kar ?) :))))

Haverok előtt meg "villoghatnál" 3-4 havonta, hogy bi-bi-bi most egy újat csináltattam a karomra, vagy a lábamra.


Ha meg megkérdezik, hogy miért csak ideiglenes akkor nyugodtan válaszolhatod azt is, hogy így legalább változatos vagy mert van egy csomó motívum ami tetszik és mindegyiket ki akarod majd próbálni :D Vagy azért mert még gyereket sem szeretnél ami ugyanúgy egy életre szólna...


Formák miatt meg ne aggódj. Ilyen hennásat bármilyen formában is elkészítenek neked (ha nem túl bonyolult :D) csak azt kell begépelned a google-be hogy non-figuratív tetkó (fekete)... kiválasztasz egy csomót, kinyomtatsz néhányat, megbeszéled szüleiddel, keresel egy hennást és megkérdezed hogy melyiket vállalná be :D


Lehet hogy egy hónap múlva meg is unod, vagy rájössz, hogy talán mégsem oda kellett volna :) akkor vársz még egy hónapot és kész, lekopik :D

2010. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én az első tetkómat 16 évesen csináltattam meg, egy haverom csinálta. A következő 18 évesen jött, majd 19 évesen mégegy. Egyiket sem bántam meg, mindegyikhez kötődik valami, ami fontos volt az életemben. Most 25 éves vagyok és készülök a következőt megcsináltatni, ami a kisfiam világrajöttét fogja jelképezni. A mintát még nem tudom,hogy mi legyen, de majd kitalálok valamit. Azokon a dumákon meg jót röhögök, hogy mi lesz, ha megöregszem. Ha öreg leszek, biztos nem fogok olyan cuccokban járkálni, amiben mutogatom a szottyadt testemet, na meg nem én leszek az egyetlen, akinek fonnyadt tetoválás díszeleg majd a testén. De akkor is emlék lesz és bármikor ránézek, emlékezni fogok azokra a dolgokra, amihez kötődnek.
2010. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Régebben nagy szó volt ez a tetoválás dolog. Ma már inkább az a különleges és ritka ha valakinek nincs tetkója. Ne varras divatból valami szarságot magadra.
2010. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

én is 16 voltam mikor csinálta ingyen az akkori párom. Ki se kértem szüleim véleményét, mert úgyis tudtam, hogy öket nem zavarja. Vagyis inkább azt mondták, hogy én fogom nézegetni 70 évesen is:) Szóval nem csináltak belöle nagy ügyet, mint ahogy a piercingjeimböl sem. Lány létemre egy színes koponya van a vállamon, körbe pókhálóval. Azóta sem bántam meg, mert még mindig ugyanannyira tetszik:) Söt még szüleimnek is!!! Anyu ezen felbuzdulva, mostanság egy pókon gondolkodik...:) Most várom az elsö babámat, de szülés után ahogy visszafogyok, megyek is televarratni a hátam. Ez már régi nagy vágyam, csak sosem volt rá pénzem. Ja és azt is színesbe természetesen...

Szerintem írjon valamelyik barátod szülöje egy kérvényt, a te szüleid nevében, úgysem fogják leellenörizni. Csináltasd csak meg! Lehet, hogy nekik is tetszene, ha már megvan. Föleg úgy, hogy nem is olyan motívum, amit késöbb megbán az ember. Mert mondjuk pl. egy "I love Dóri"-t nem érdemes, mert ki tudja, meddig van együtt a pár. A farkas szerintem nagyon szép, és egész életedben jelenthet neked valamit. Ki tudja, lehet ö fog neked szerencsét hozni:)

Sok sikert!

22/L

2010. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 16 évesen csináltattam az első tetkómat,a hasamra, persze titokban... Rá egy évre derült ki, anyám késsel kergetett hogy kivágja a bőrömből. Nagyon sokáig, talán még a mai napig semm tette túl magát rajta. A következőt 19 évesen csináltattam, a lábamra, egy nyaralás után. Ekkor már nem laktam otthon, de anyu akkor is kiakadt. Most 25 éves vagyok,és nő, a párommal szeretnénk gyermeket, és félek attól, hogy ha elkezd nőni a hasam hogyan fog kinézni rajta a tetkó. Elég nagy nonfigurativ minta, ami ki tudja hányszorosára fog nőni, és kellemetlen lesz az ultrahangon, az orvos előtt mutogatnom magamat... A hasamon lévő tetoválást megbántam, nem kellett volna pont oda, és akkorát. Viszont a lábamon lévőt abszolút nem, tetszik, eltakarható. Gondold meg mit varratsz fel, és mekkorát, mert ha később nem tetszik még lefedhető.

2010. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!