Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem engedik a szüleim,...

Mért nem engedik a szüleim, hogy tetkót csináltassak magamnak? Saját pénzböl lenne.

Figyelt kérdés

Azt mondta anyám h felejtsem el meg h sokkal hasznosabb dolgot vegyek abbol a pénzböl. Mégis mit? Meg h őt nem érdekli h saját pénz akkor se költhetem hülyeségekre :( Pedig én melóztam érte suli után én se mondom meg neki h mire költheti a pénzét :( Meg h majd ha 18 éves leszek akkor azt csinálok amit akarok de addig nem, mindig evvel jönnek. Nagyon szeretném megcsináltatni, most hogy győzzem meg?

16/F


2010. febr. 1. 19:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen csináltattam az első tetoválásomat, de nem lett olyan, amilyenre szerettem volna, rossz emberhez mentem.El fogom takartatni egy kis rózsával, ha lesz pénzem, de egyelőre nem zavar, a lábfejemen van és amúgy is pici.

16 évesen mindkét lábszáramra tetováltattam (egy másik művésznél :) ), és imádom őket azóta is..nem fogom megunni, nem az a típus vagyok.Mindenki ismerheti ennyire önmagát.

Tényleg mintafüggő egyébként..a fontos, hogy legyen valamiféle jelentése, mert az olyan tetoválást, amit csak azért csináltat valaki, mert 'jól néz ki', azt előbb utóbb megunja.Persze ez sem törvényszerű, de általában így van.

Nekem itthon sosem volt ebből gond, mindenki tudja, hogy ettől nem leszek se jobb, se rosszabb.

Szerintem úgy próbáld meg meggyőzni, hogy megmutatod neki a mintát, viszel haza tetoválós magazinokat, az orra előtt bámulod a miami inket.. : D Ha az ember mindennap találkozik ezzel, és lát ilyesmit, akkor előbb-utóbb hozzászokik.Magyarázd el otthon, hogy te ezt eltervezted, neked ez jelenleg fontos és mindenképpen meg fogod csináltatni, de ettől függetlenül örülnél, ha ebből nem lenne otthon probléma, mert ugyanaz a srác maradsz, aki eddig voltál, csak egy kicsit feldíszíted magad.

2010. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!