Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar osszekoltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar osszekoltozni?

Figyelt kérdés
A parommal ket eve jarunk en 25 eves vagyok o 29. Ket eve jarunk o mindig mondta eddig hogy majd tavasszal osszekoltozunk amibol persze nem lett semmi. Van munkank lakasunk is lenne ahol egyutt tudnank elni ez nem problema. De azota szoba sem hozza mintha nem is erdekelne engem nagyon stresszel mar ez nem akarom kikenyszeriteni csak lattom hogy nem haladunk sehova. A kapcsolatban figyelmes torodik velem de mar nem tudom hogy erdemes ra varnom vagy nem Van valaki hasonlo helyzetben?
2014. júl. 26. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért nem akar? Lehetséges, hogy jobban szereti az önállóságot vagy a szabadságot mint téged, nem akar kompromisszumot kötni... ezer és egy oka lehet, és csak ő tudja a valódi választ, mi csak találgatni tudunk.
2014. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azert nem akarom mert akkor olyan erzesem lenne hogy o nem akarja, csak lattom hogy a kornyezetenben sokkal rosszabb anyagi helyzetu kevesebb ideje jaro parok is osszekoltoznek es ez eleg bosszanto. De igazad van valoszinu hogy meg kell beszelni de nekem ezek a kikenyszeritett dolgok nem tetszenek.
2014. júl. 26. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha minden feltétel adott hozzá, akkor nyilván nem vagy neki ennyire fontos. Kényelmes neki, hogy van egy szexpartnere de semmi több. Ennyi.
2014. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Néma gyereknek, anyja se..
2014. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha összeköltözöl, akkor nem csak szexpartner leszel, hanem häzvezetönö is. Ez jobb, mint ha nem költöztök össze?
2014. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De azért ez nem ilyen egyszerű amúgy sok mindent megtett értem pl.mikor beteg voltam. Miért lennék házvezetőnő? Szerinted arról szól egy kapcsolat?
2014. júl. 26. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Csak nem vitt egy pohár vizet, amikor megkérted... azta, csak nem? Lement gyógyszerért??? Te rohadt mázlista!
2014. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es neked nagyon szar lehet ha más bajával viccelődsz.
2014. júl. 26. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akar összeköltözni veled, akkor nem téged akar vagy nem vagy elég neki. Én 4 éves kapcsolatban, összeköltözés előtt tudtam meg hogy a barátom 10 hónapja csal folyamatosan. Ha nem akar veled élni, akkor nem szeret, ennyire egyszerű!
2014. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!