Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám hajtott a sógorom. Hogy...

Rám hajtott a sógorom. Hogy tudassam vele, hogy nem akarok semmit?

Figyelt kérdés
A férjem nővérének a férjéről lenne szó,ráadásul a sógornőm olyan mintha a testvérem lenne. Eddig nagyon jól elvoltunk és nem akarom,hogy emiatt valami feszültség legyen köztünk.
2010. febr. 1. 21:11
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
63%
talán mondd meg neki
2010. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mondtam,de nem érti meg!
2010. febr. 1. 21:17
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Beszélj a feleségével, ezt tudnia kell. Mert ha ne adj isten elkap úgy, hogy épp félreérthető helyzetben vagy, nem miattad, hanem pl megpróbál megcsókolni vagy tudom is én, téged fog gyűlölni. Mondd csak al, így tudni fogja mindenki, hogy tiszta vagy. Elősször tudasd a férjeddel, nehogy félreértés essék, jajjaj, az gáz lenne.
2010. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Nehéz ügy. Talán mondd azt, hogy ha nem hagyja abba, szólsz a feleségének. Vagy, szólj a férjednek, de szigorúan bizalmasan, hogy tegye helyre a sógorát. De semmiképp sem halogasd sokáig, mert aztán majd ő fog visszavágni azzal, hogy neked meg tetszett, hogy legyeskedik körülötted. Jobbat nem tudok tanácsolni.

20/L

2010. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb beszélj a férjeddel, és süssetek ki valamit ketten.
2010. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mondtam már a férjemnek egy pár hete és azt mondta,hogy vigyázzak Vele.
2010. febr. 1. 21:21
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha próbálkozik keverj le neki egy nagy büdös pofont, észhez tér az biztos!
2010. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már egy jó nagy maflásra de kb. kétszer akkora mint Én és félek,hogy visszaadná.
2010. febr. 1. 21:26
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem valószínű,hogy igen de ha mégis...........
2010. febr. 1. 21:27
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
És kiabálj a pofon mellé hangosan, hogy a felesége is hallja és meg tudja kérdezni, hogy ez meg mi volt??!!
2010. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!