Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő azt híreszteli...

A legtöbb nő azt híreszteli magáról, hogy nem érdekli a pénz! Ki az a nő/lány, aki be meri vallani, hogy kizárólag csak a pénzes a pasikra hajt (vagy hajtott)?

Figyelt kérdés
Azután meg éjjel nappal a Pretty Woman-t nézi könnyes szemmel!!!
2011. febr. 13. 02:43
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*-a
2011. febr. 13. 02:44
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Engem érdekel, be merem vallani, élőben sem titkolom. De azért tegyük hozzá, önmagában a milliárdos vagyon sem elég, ha amúgy nem érdekel a pasi maga. Szóval nem állnék le valakivel csak a pénze miatt. Viszont egy panelproli mosogatófiúval tuti nem kezdenék komoly kapcsolatot. (Ja, Pretty Woman-t sem nézek, mert egyszer láttam, és hülyeség. Én úgy vagyok vele, a nő is meg a férfi is dolgozzon meg a pénzéért tisztességesen - azaz a nő ne legyen pl. krva, nevetséges ha csak a pasi pénzeli a nőt, az meg semmi mást nem tud csak költekezni.)
2011. febr. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Csak ugy onmagaban semmikepp nem erdekel a penz, viszont olyan ember nincs (sem ferfi, sem no), akit a penz ugy altalaban nem erdekel egy cseppet sem. Egyszeruen nem letezik ilyen ember, mivel a penz egy alapveto dolog, amire minden ember epit. Nelkule nem megy vagy nem ugy megy semmi. En mondjuk sosem akartam gazdag lenni, csak annyi penzt akartam, amibol gond nelkul lehet elni anelkul, hogy nezni kellene mindennek az arat es hitelmentes eletet akartam. Ez boven eleg.


Ne hidd el, hogy nem fontos a penz. Persze, hogy fontos, csak gondolom, hogy a nokre, akikre gondolsz, epp az all, ami a tobbiekre es ram is. Persze, hogy fontos, de korantsem egyetlen szempont a penz, igy hogy mondanak, hogy csak a penzuk miatt vannak valakivel? Hisz ez nem igaz, max. kozre jatszik. Ha adott 2 ember azonos kvalitasokkal (OK, ez csak elmeleti sikon letezik, de tetelezzuk fel), nem lenne olyan ember, aki a szegenyet valasztana. Miert valassza azt, ha a masik ugyanolyan plusz penze is van? Hulye lenne, nem?

2011. febr. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen szegénységben nem csodálkozom a nőkön, hogy a pénzes pasikat választják.. Legalább egy "biztos" pont van az életükben.

Amúgy ez az egész visszavezethető az őskorig csak ott nem a pénz számított hanem a fizika erő. Mindkét esetben a biztonság miatt választják őket. Illetve ezen a szinten igaziból már inkább a férfi választ a sok jelentkező közül. Ha úgy veszed ez egyfajta ösztön a nőknél.

2011. febr. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor most mehet a lepontozás,mert engem egyáltalán nem érdekel a pénz.Szociális munkás vagyok,világéletemben az érdekelt,hogy hogy tehetném jobá a körülöttem élő emberek életét.Ha csak egy kis plusz pénzem is van,azt mindjárt eljuttatom valakinek,akinek nagyobb szüksége van rá.
2011. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy érdekli a nőket a pénz. Az a nő, aki családot szeretne, azt mindenképp. Hiszen értelmes nő belátja, hogy ahhoz bizony kell egy biztos egzisztencia a párja felől. Kell egy lakás (még ha albi, akkor is - ott is fizetni kell lakbért, rezsit), nem árt egy autó, kell tudni havonta x összeget félrerakni (lakásra, autóra, gyerekre, nyugíjra). Ha az ember valakivel összeköltözik/házasságot köt, akkor az illető anyagi helyzete alapvető kihatással van a nő anyagi helyzetére is. Hiszen nem mindegy hogy egyedül kell-e két ember, vagy három ember költségeit fizetnie, vagy sem. Nem mindegy, hogy amikor gyesen-gyeden van otthon, akkor a ffi bevételéből hogyan tudnak megélni. És még sorolhatnám. A legtöbb nő ezért nem feltétlenül a kőgazdag pasikra hajt, de igenis megnézi, hogy milyen és mennyire biztos a kiszemelt ffi egzisztenciája. Azokról meg most ne beszéljünk, akik nyomorban nőnek fel és képtelenek abból kitörni, és a párjukat is onnan választják és halomra szülik a nyomorba a gyerekeket. Ők egy teljesen más (szerintem felelőtlen, nem teljesen normális) csoport.
2011. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%

Engem erdekel a penz, de nem ez alapjan valasztottam ferjet.

Inkabb megkeresem magamnak, amire nekem es a csaladomnak szuksege van.

31no

2011. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!

Te hány éves vagy?

Üdv.

2011. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

Én kifejezetten olyan férjet kerestem, aki legalább rendelkezik annyi vagyonnal, mint akkor én.És az nem volt kevés!

Nem azért, mert szegényebbet nem tudtam volna szeretni, csak nem akartam, hogy a pénzem állandó viták forrása legyen.Jól döntöttem, így, hogy szinte egyformák voltak az anyagi helyzeteink, rengeteg konfliktustól megóvtam magam, nem utolsó sorban a férjemet is, hiszen én tudok bánni a pénzzel, és biztos lehet abban is, hogy nem a pénzéért mentem hozzá.Így működik is a házasságunk már 12 éve.

2011. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Annak aki nekem kell, én nem kellek. Ő egyébként nem gazdag, de én nem a pénze miatt kedvelem. Mostmár olyan pasit keresek aki gazdag, rendes. Ilyenek is vannak.
2011. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!