Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el akar hagyni?...

Szerintetek el akar hagyni? Tudja hogy pár hónapra el kell mennem munka miatt. Pont ilyenkor csinál már napok óta programot a barátnőivel? Nem fura ez?

Figyelt kérdés
Pár hónapra el kell mennem munka miatt,lehet nem is fogunk tudni találkozni egymással.Tudja hogy pár nap múlba indulok,de péntek óta,egyfolytába csinálja a programokat.Tegnap is egész nap az anyjával vásárolt,vsárnap,soha nem csináltak ilyet.Pénteken is inkább elment a barátnőivel a városba,ahelyett hogy együtt lettünk volna.Ma is kitalálta hogy elmegy velük,ha van kedvem menjek én is.Lehet én vagyok rosszul összerekva,de ilyenkor nem az lenne a normális hogy együtt legyünk minnél többet?Sőt még holnapra is kitalált valami programot.Miért csinálja ezt?Eddig nem voltak ilyen kis programok érdekes módon.Nem fura ez nektek?
2014. dec. 15. 17:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Mind ezt annak ellenére csinálja hogy tegnap már szóltam neki,jó lenne ha kicsit többet lennénk együtt ebbe a kis időben.
2014. dec. 15. 17:13
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hàt ha mondtad is neki, akkor elég gàZ :-(
2014. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
megbeszélted vele ezt a munkát?
2014. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán bosszút akar állni, amiért hónapokra magára hagyod.
2014. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt mikor tudtad meg?

Mert azért több hónapos elutazásról nem napokkal előtte dönt az ember.


Készül az egyedül létre :) Nyilván nem fog a 4 fal között ülni hónapokig.

Nem biztos, hogy el akar hagyni.

2014. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva tudok tippelni: felkészíti magát az elkövetkező időszakra. Nem akar szomorkodni, elnyomja a gondolatait, az érzéseit, hogy fel tudja dolgozni. Szerintem ez nem utal szakításra.
2014. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jönnek az ünnepek ijenkor az ember szeret vásárolgatni meg korzozni, mért nem mentél vele mért jobb otthon ülni kettesben mikor a haverokkal is mulathatnál, munkába majd úgy se tudsz
2014. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megbeszélted vele ezt a munkát?

Gondolom veled tervezte a Karácsonyt, Szilvesztert, te pedig hirtelen magára hagyod.

2014. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekesek vagytok ti.Nekem furcsa lenne, ha a barátom így viselkedne, és nekem is az jönne le ebből,hogy baromira nem akar velem lenni.
2014. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!