Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve férjhez mentem, de...

2 éve férjhez mentem, de rájöttem hogy még szeretem az előző barátom és hozzá húz a szívem. Lehet rosszul döntöttem? Elfogok válni.

Figyelt kérdés

Akkoriba munkahelyi gondokkal küzdött,igaz mindig volt pénze és ment a munka után,de nem mindig jött neki össze.Azóta rendbe szedte maga körül a dolgokat,akkor sem voltak olyan nagy gondok,csak én fújtam fel és nem tartottam ki eléggé mellette,amit nagyon bánok,mert ő jóban rosszban mellettem volt.Ennek ellenére életem legjobb korszaka volt az életemnek,életembe nem voltam még olyan boldog,soha nem nevettem annyit mint akkoriba.3 évig voltunk együtt,rájöttem hogy embert még annyira nem szerettem és nem is fogok tudni.Akárhányszor elmegyek az akkori kis albérletünk elött sírhatnékom van és összeszorul a gyomrom,annyi mindent megéltünk együtt,férfi annyit még soha nem tett értem mint ő.Mellette lettem igazi nő.Számomra ő az igazi férfi.

Egyfolytába rágondolok,és ez nem fellángolás,mert már elég régóta így van.Tudtam hogy az eszemet elöbb utóbb felülírja majd a szív.Ehelyett hozzá mentem egy tehetős emberhez,mert fő volt a biztonság,idő kérdése volt éreztem,hogy mikor jön el a pillanat,hogy az észt felülírja a szív.Gyerekünk még nincs,gondolkodtam hogy elvállok.Hogy legyek úgy valakivel,ha még mindig mást szeretek?


2014. dec. 16. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Akkoriba közösen építettük fel a kis életünket,nagyon sok energiát belefektettünk hogy vigyük valamire,igaz akkor neki volt egy kis időszak,amikor munkahelyi gondokkal küzdött,de pénze mindig volt,bármit elvállalt hogy legyen pénzünk.Mindenben támogatott.Rájöttem szeretem még azt az embert és tudom hogy ő is!
2014. dec. 16. 11:26
 2/53 anonim ***** válasza:
45%
Teljes mértékben megértelek, én is ugyanígy jártam. Vedd fel a kapcsolatot az exeddel, és válj el.
2014. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
72%
Mi a kerdes?
2014. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Volt időaszak,amikor azt gondoltam hogy a pénz egyenlő a biztonsággal,de vissza gondolva,rájöttem hogy melette mindig biztonságban voltam,még akkor is amikor nem éppen dúskáltunk a pénzbe,és akkor is tudtuk magunkat jól érezni,nem kényszerből,mások megfelelése miatt.Egyszerűen hiányzik na és szeretem.
2014. dec. 16. 11:34
 5/53 anonim ***** válasza:
90%

Idealizalod a multat

Nincs visszaporgetes az idoben

Ivy se volt jo ugy se volt sehogy Sem volt jo....

2014. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 schocko ***** válasza:
87%
Szerintem a fickó már nem szeret (annyira), nem bíztál benne és ezt egy férfi nem bocsátja meg...ő is jobbat érdemel, hagyd élni és próbálj rendes feleség lenni...
2014. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha az exed helyében lennék, nem biztos, hogy még érdekelnél. Főleg, hogy tulajdonképpen azért szakítottál vele anno, mert éppen nem ment úgy a szekér... Kicsit felszínesnek tűnsz, hogy ez alapján el tudtál dobni 3 évet, amiben elmondásod szerint boldog is voltál, csak azért, hogy aztán egy gazdag pasit kifogj. Az én vőlegényem exe ugyanezt csinálta a vőlegényemmel amit te. Mindenhova vitette magát, mindent megvetetett a vőlegényemmel, úgy, hogy összesen 1,5 évet voltak együtt, de még az albérletét is néha vele fizettette ki. Aztán gondolt egyet, hogy neki nem elég jó a párom, és kidobta. Rá pár hónapra megismerkedtünk, a vőlegényem szeme is felnyílt, hogy mire is ment az exe. Aztán a csajnak fájt, hogy a párom boldog velem, és mindenáron vissza akarta szerezni, de addigra már labdába sem rúghatott a csajszi. Tehát tanultál belőle, de ha az exed lennék, elkerülnélek. És ha legközelebb munkanélküli lesz ismét mert leépítés lesz, és pár hónapig szűkösen kell élni? Akkor ismét lelépsz azzal a szöveggel, hogy jaaj, mégiscsak a volt férjed hiányzik? Elvileg felnőtt ember vagy, tehát tudnod kellene felelősségteljes döntéseket hoznod, és vállalnod a következményeit.
2014. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
95%

És mi van akkor ha nem kellesz az ex barátnak?

Csak vigyázz! Ne hogy a két szék közé ess!

2014. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
93%
Az eseted jó példa arra, hogy nem minden a pénz...
2014. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
84%

Tehát amikor csóró volt leszartad, de most megint van pénzed, megint ő kell. Női logika.


24F

2014. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!