Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sárgarépát fogok enni nyersen,...

Sárgarépát fogok enni nyersen, úgy döntöttem. Szeretem amúgy, de mégis van valamilyen tippetek, mivel lehetne feltuningolni? Ált. Vajas kenyérrel eszem. Más ötlet, amivel finom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Reszeld meg,keverd össze mazsolával, tegyél rá tejszínt (nem habot),hagy állni néhány órahosszáig. Ha szereted,tehetsz bele apróra vágott diót,vagy mogyorót is.

Nagyon finom saláta.

2011. jan. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én joghurtba szoktam keverni mézzel.. ha van mazsolám mellédobom ;)
2011. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi, jó ötletnek tűnik. :)

épp boltba indulok, veszek akkor mazsolát is.

nem lesz túl édes? tejszín, mazsola...

2011. jan. 25. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tejszín önmagában nem édes. Nem kell megcukrozni. Vehetsz főzőtejszínt is.
2011. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

salátának is megcsinálhatod lila hagymával és zöld növényekkel


vagy tejföllel és lila hagymával


de a legjobb a répatorta, igaz az már nem nyers :D

2011. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Locsold meg kevéske olajjal és citromlével. Az olaj segít a szervezetnek kivonni a répából a vitaminokat, a citromlé viszont elveszi az olajnak az olaj-ízét. Olaj nélkül a répában levő vitaminok nagy része távozik a szervezetből.
2011. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
le szoktam reszelni, és cukor, meg citromlé rá. nagyon finom.csinálok is egy adagot.:)
2011. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Répás-almás-káposztás sali recept:

2 közepes répa

1 nagy alma

1 kisebb darab káposzta (nem egy fej, az almánál kicsit nagyobb darab)

1 marék dió (vagy más csonthéjas)


lereszeled a hozzávalókat. 1,5 dl langyos vízbe teszel fél kanál cukrot (édesítőt), fél kanál ecetet és fél kanál olivaolajat, pici sót, meglocsolod vele a salit és végül rászórod a diót. tedd hűvösre egy órára, ha fogyózol, akár egy étkezés is lehet belőle, és nagyon finom.

2011. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyu csinált régen nekem olyat, amikor beteg voltam, hogy egy répát és egy kis céklát a reszelő legkisebb lyukú részén lereszelt, belekevert fél kanál mézet és egy kis citromlevet, na ez tuti vitaminbomba és irtó finom!
2011. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Reszeld le a répát, és keverd össze túróval :) Nagyon finom!
2011. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!