Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig bírnád ki a...

Mennyi ideig bírnád ki a párod nélkül? Úgy hogy több hónapig nem találkoztok? Nem félnél hogy megcsaljátok egymást vagy ha nem is, de eltávoldtok egymástól?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalástól nem tartanék. De nehezen viselnék egy hosszú távollétet.
2014. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trafó1 ***** válasza:
11%
sokáig, sőt talán örökké, és közben szomorúan választanák egy másikat.-PPPP
2014. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem aggódnék a megcsalás miatt, bízunk egymásban, őszinték vagyunk egymással. Előbb szakítana bármelyikünk, ha valami gond van, minthogy félremenjen. Azt nem tudom, meddig bírnám, hogy nem találkozunk egymással, az eltávolodástól mindenképpen tartanék, de ahogy ismerem őt is, mindketten maximálisan azon lennénk, hogy ez ne történjen meg. Tehát pl. minél több videóbeszélgetés.
2014. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én minden nap vele vagyok, még sincs szex :-)
2014. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól nem félnék, hogy megcsalom, szeretem nagyon. Benne is bízom, de ki tudja, hogy nem-e csábulna el, bár 99%, hogy nem, de azért csak a halál biztos ugye.

Több hónapos távollétet rosszul viselnék azt hiszem, nem szeretnék ennyi időt távol tölteni a férjemtől. 7,5 év alatt azt hiszem csak 5 nap volt a max.

2014. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mint ahogyan az elsö kommentelö irta., hogy nehéz lenne a távollét ,de ettöl független megcsalás nem lenne. Valószinü hogy egy idö után mindent elkövetnék hogy a közelébe férközhessek meg minden, de megcsalni azt nem.

Sajnálom az utóbbi kommentelöt aki azt irja hogy mellete van és még sincs sex! , hát tenni kell érte hogy legyen az is és más is ami lényeges egy kapcsolatban ha az igenis müködöképes.

2014. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 t_GaRami_a ***** válasza:
A távollét csak erősíti az érzelmeket, nem gyengíti.
2014. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én max. 1 hónapot bírnék ki nélküle, nem is engedném el a párom sehová messzire.
2014. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozik a férjem .. A lehetőségekhez képest sűrűn találkozunk , max 4-5 hetente . Nem félek , ő sem ... Nincs miért , nagyon SZERETJÜK egymást , bizalom 100%- os ..ez alap ! Nem ösztönlények vagyunk , természetesen hűségesek vagyunk egymáshoz . Egy kósza numeráért nem kockáztatnánk a közös életünket .Eltavolodni egymástól ?Az micsoda ...? Mi hosszú évek után is alig várjuk hogy lássuk egymást .. Számoljuk a napokat stb ;)
2014. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!