Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17évesen mennyi jogom van...

17évesen mennyi jogom van odaköltözni a 20éves barátomhoz? Itthon olyan a viszony, hogy csak tűrök-tűrök, nyeltem az éveket nevelőapám miatt, de már olyan a helyzet, hogy semmi kedvem megnyílni a pszichiáteremnek se.

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Beszéld meg anyukáddal hogy neked igy nem jó,nem szereted a nevelőapádat,nem szeretnél vele veszekedni mindig és inkább a barátodnál laknál.Mond el neki hogy őt ettől még szereted ugyanúgy,sokszor meglátogatod,ünnepekkor otthon vagy meg jársz rendesen iskolába és szerintem ezt meg lehet érteni és el lehet fogadni.Vagy kérdezd meg hogy milyen feltételekkel engedne el.Nem degenerált emberek vagyunk,mindent meg lehet beszélni,csak el kell kezdeni :)Nem kell rögtön rendőrségről beszélni hogy hazavisznek meg szerintem ez nincs így mert nem vagy már gyerek mert ha 14 lennél az más kérdés lenne de 17 évesen szerintem nem visznek haza ha saját akaratodból vagy ott.
2014. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

10-es sggfej vagy!


Kérdező: próba narancs, én nem lépném meg, mert ha szétmentek, akkor ott maradnék egyedül.


Egy év nem sok, érettségi és elhúzol jó messzi koliba.

2014. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sok az olyan válaszadó akinek nagyszeru csaladi hattere van,es elkepzelni sem tudnak nehezebb sorsot. Ha meglépi lehet hogy jobb lesz a helyzet, de ha nem akkor marad minden úgy ahogy van. Elöbb útóbb úgyis önálló lesz ha ügyes és eléri a céljait.
2014. dec. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!elgondolkodtatóak:)
2014. dec. 18. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!