Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok ha kiderulne...

Mit csinalnatok ha kiderulne hogy a ferjednek van egy gyereke akirol nem tudott?

Figyelt kérdés
Egy ot eves gyerekrol van szo. A no nem szolt neki amikor terhes lett nem tudott rola. Most ugy dontott hogy felveszi vele a kapcsolatot,tartasdijat akar. Nem ezt terveztem, koltozni akartunk kozos eletet erre igy keresztulhuztak mindent.Az eset ota nem is beszeltem vele, most tonkrevagta az eletunket azzal, hogy egy ilyen komolytalan kapcsolatba terhes lett ez a no tole. Most mit csinaljak? Ha tudtam volna ossze sem hazasodok vele,nem akarom mas gyereket nevelni. Valjak el?
2014. dec. 17. 14:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
50%
Megértem hogy nem tudod elfogadni ezt a helyzetet. Akkor pedig csak a válás lehet a következő lépés. De azért gondold végig. Utána dönts.
2014. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy ez most nagyon rossz, de gondolj bele, neki sem jó ez. Ő is át lett b*szva, igen keményen. Szerintem ha nem csalt meg téged, hanem még előtted esett teherbe a másik nő, akkor próbálj vele toleráns lenni, aztán ha kicsit higgadtabbak a dolgok még dönthetsz :)

Remélem jól fognak alakulni a dolgaitok!

2014. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
59%
hány éves vagy?van már közös gyereketek?vagyis terveztétek már?
2014. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
65%

Igen gyorsan kilépsz a házasságotokból, ha valami gond adódik.

A férjednek lenne jobb, ha elválnál. Ilyen emberre sosem lehet számítani. Holott, gondolom, te is elmondtad----jóban-rosszban.

2014. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
67%

Nehéz ügy, de nem a férjed titkolta el előled, hanem a nő se mondta meg neki. Először döntsd el, hogy szereted a férjed vagy nem. Ha igen, kiállsz mellette (és csináltattok DNS vizsgálatot első körben), ha nem eléggé, elhagyod és azt csinál, amit akar.

Először a saját érzéseidet rendezd magadban, aztán hozd meg a döntésedet.

2014. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
53%
Azért ez nem kis probléma, egy állandó szereplő az életetekben és ha még nem is foglalkoztok vele, akkor is jelentős pénzkiesés lesz hosszú évekig. Vannak olyanok, köztük például én is, aki szóba sem áll gyerekes emberrel, mert nem bírná elviselni a tudatot, hogy már van családja mástól, van egy élete, amiben én sose leszek jelen (az idegen apa-fia kapcsolat), na és persze minden perc és minden forint, amit arra a gyerekre költ, a közös gyerekünkre is mehetne, nagyon oda kellene figyelni a végrendelkezésnél, mert én a közöst vagyon nem azért növelem, hogy abból egy nekem vadidegen majd részesüljön és az én utódaimnak majd osztozkodni kelljen stb. Túl sok bonyodalom, én nem hiszek az ilyen összetákolt családok békéjében. Persze, mindenkinek alakulhat az élete úgy, hogy válás, új kapcsolat, mozaikcsalád, tiszteletben tartom őket, de alapból ilyenbe belekezdeni, köszönöm, nekem nem kellene.
2014. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 Janka néni ***** válasza:
97%

Tényleg a férjedet hibáztatod, most, hogy így járt? Ha egyszer nem tudott róla!!! Mit gondoltál, hogy szűz volt, amikor Veled összeházasodott? Rögtön elválnál? Na ne viccelj! Mit vágott tönkre Ő? És miért húz ez mindent keresztbe?

Üljetek le és beszéljétek meg az anyagiakat és a láthatásra, kapcsolattartásra vonatkozó dolgokat is. Neked nem kell "nevelned a más gyerekét". Ne felejtsd el, hogy félig a férjedé a gyerek és Ő nem MÁS.

Tényleg: ez egyáltalán biztos? mármint, hogy a férjedé. Apasági, stb. kérése lehet, hogy elbizonytalanítaná ezt a kedves hölgyet, akinek öt év után jut eszébe az apa.

Egyébként sok minden lesz még, ami keresztülhúzza a számításaidat, ne a menekülés legyen a válaszod. Lehet, hogy még te is leszel oka ilyen "újratervezésnek".

2014. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 Janka néni ***** válasza:
73%
6#! Végrendelettel nem lehet a különböző házasságokból született gyerekeket kizárni az örökrészükből. Erre a te félelmedre a házassági szerződés a megoldás. ne menj ilyen messzire, szerintem, itt még nem ez a fázis van. A kérdező még most emésztené meg az új tényt!
2014. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon szeretem a férjem, és hasonló helyzetben kiállnék mellette. Nem tudott róla, így járTUNK, nem Ő, hanem MI. Én komolyan gondoltam az esküvőnkön a jóban-rosszbant. Ez pedig nem tragédia, csak egy 5 éves gyerek. Amelyik kapcsolatot így tönkre lehet tenni, az nem sokat ért. Válj el, és hagyd őt békén, majd talál olyat, aki őszintén szereti és elfogadja őt. Te pedig találsz olyan férfit, akinek nincs gyereke és körülötted foroghat az egész világa!
2014. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez a kapcsolatunk előtt történt volna, akkor természetesen nem válnék. Hiszen nem csapott be, nem csalt meg, nem vert át. Ő sem tudott róla, hogy van gyereke, ha jól értettem.

Ettől még ugyanúgy szeretném!

Ha ez már a kapcsolatunk alatt történt, akkor nyilván más a helyzet, mert akkor megcsalt.

2014. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!