Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinalnatok apossal, ha...

Mit csinalnatok apossal, ha kiderulne, hogy lop toletek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen akkor jar ki hozzank, ha nagyon jol tudjak, hogy senki sincs itthon.

Ma rajtakaptuk. A parom a szomszedbol jott volna haza, eszrevette az apjat, visszamentek es neztek.

Van egy mukodo, rogzitos kamerank, az mindent felvett! (Aposom ezt nem tudja.) - hozzateszem nem miatta lett felteve, sok a betores a kornyekunkon.

Rendszeresen elhord tolunk szerszamokat, anyagokat, egoket, csavarokat, most villanyszerelesi cuccokat vitt el. De persze ezeket nem kerdezi meg es rendszerint nem hozza vissza, csak ha mar mi keressuk.

Sogornomhoz hord mindent, mert most valik es koltozott el, mindent megcsinalnak neki, a mi dolgainkbol, persze ahogy irtam, ellopkodva!!!

A kamera elott eldugott 2 liter palinkat(amit nagyon jol tudja, hogy miert van lezarva, leviaszolva (!), de nem erdekli. Mikor ment el meg eldugta a kabatjaba. A fagyasztonk tok ures, ahhoz is hozzafert. Autot jonnek ki a haverjaval szerelni, ahhoz is odaadogatja a mi alkatreszeinket, termeszetesen nem akkor, mikor itthon vagyunk.es mi "semmit" sem tudunk meg!!!! Nem masnak vettuk a szerszamokat es mindent!! Epitkezni szeretnenk....

Ti mit tennetek a helyunkben? Felvetel megvan.

TANACSOKAT KEREK, ha veletek ez tortenne, ti mit csinalnatok!


2013. nov. 27. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hogy tud bemenni? A kaput, ajtót zárjátok, ha van kulcsa azt vegyétek el tőle.


Üljetek le vele és mondjátok meg hogy tudtok róla, hogy ő viszi el a dolgokat. Van kamerás felvétel, ha újra megteszi feljelentitek.

2013. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért van még mindig kulcsa hozzátok? Kulcsot visszakérni vagy cseréltessétek le a zárat és a probléma megoldva.

Mondjátok meg neki, hogy van bizonyítékotok, hogy lop.

2013. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Minden meg volt neki engedve, hat meg sem fordult a fejunkben, hogy ilyenekre kepes lenne!!! Az o regi nyaralojukban lakunk, szerintem ok ugy erzik meg mindig, hogy pihenni jarnak ide. Es hogy az ovek... pedig nem, a parome. Persze hogy johetett akarmikor, hat egy nagyon rendes ember.... Ha volt kedve jott szerelgetni, pakolaszni, gombazni... De ez mar mindennek a teteje!!!
2013. nov. 27. 12:40
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem apósodat egész egyszerűen elkapattátok. Őneki ez most már természetes. Sajnos ti is hibáztatok, túlságosan megbíztatok benne. Ezt csak egy komoly vitával lehet megoldani, amely higgadtság hiányában akár veszekedéssé is fajulhat.
2013. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ne adjatok neki kulcsot.

Minek mászkál nálatok, ha nem vagytok otthon?


Én megmutatnám neki a felvételt és elvenném a kulcsot.

2013. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazatok van, hogy nem kellett volna hagyni neki mindent!

Nincs penzuk, ezert vitte el a husokat, mert nekikunk "szarasig" van a hutobk, ugy sem vesszuk eszre... Aztan egyszercsak.... Nincs ez, nincs az.... De ha kerik adunk, nem sajnaljuk toluk!

Nah de ezek utan.... Anyukam adott egy zsak csirkehust, semmi sincs belole, hat sik ideg vagyok!!!!

Totalis zarcsere lesz akkor ma vagy holnap... De hogy meg a palinkara is igy rajarni... de nem az ove!!!!

Hat mit gondol mar tenyleg??!!

2013. nov. 27. 13:08
 7/18 anonim ***** válasza:

Volt hasonló eset a falunkban, mikor egyik rokon rendszeresen lopott a másiktól. Itt azt történt, hogy kamera és a felvételt körbeadogatták a faluba.

Itt ahol mindenki ismer mindenit nem kicsit volt ciki neki. Persze a lopások ezek után megszűntek és mivel minden csoda 3 napig tart ma már minden szereplő köszöni jól van.

2013. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! A 4-es vagyok. Ilyen lelki állapotban nehéz lesz tárgyalni. A veszekedés biztos. Hajtogatod a magadét és majd valszeg ő is. Végsősoron ti engedtétek oda, tehát a lopás ténye is vitatéma lehet. Én azt mondom, hogy kerek perec meg kell mondani, hogy nem jöhet többet oda és ezt kell felvenni kamerával!
2013. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a felvételt, és kérd vissza a szerszámokat, vagy ha nincsenek meg akkor az árukat!
2013. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Letörném a kezét.
2013. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!