Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett volna ebből egy olyan...

Mi lett volna ebből egy olyan családban, ahol féltékeny a feleség?

Figyelt kérdés

Minap kaptam egy sms-t. "Dia vagyok, várlak. Gumit hozzál."

Semmilyen Diát nem ismerek. Elgondolkodtam napközben, egy bizatmatlan feleség esetén vajon ezt hogy magyaráztam volna ki?



2014. dec. 18. 19:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Mivel te vagy a férj, és nyilván nem csalod a feleséged Diával, ez egy nagyon rosszindulatú, gonosz sms. Biztos valami felelőtlen tini szórakozott, mert értelmes embertől nem is gondolná az ember, hogy poénból ártani akarna másnak. A szeretők általában nem szoktak ilyen lényegretörő dolgokat írni sms-ben, hiszen lételemük a titkolózás, úgyhogy egyértelműen trollkodás. Feleségként viszont bennem is megállna az ütő, és tényleg nem kell féltékenynek lenni ahhoz, hogy ez bizalmatlanságot keltsen. Nem lehet, hogy van valami ellenlábasod, aki így akart kiszúrni veled?
2014. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Tovább elemezgetve az sms-t, ha ismerősöd lenne a nő, nem mutatkozik be.. tiszta szemétség. Ha velem ilyen történne, szerintem első felháborodásomban megmutatnám a páromnak, és utánajárnék, lehet-e feljelentést tenni ilyen esetben zaklatásért/becsületsértésért, akármiért. Valaki kimondottan ártó szándékkal írta azt az üzenetet.
2014. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen, biztos vagyok benne, hogy a feleségemnek küldött sms is véletlen volt. Nem gyanusított meg a nejem. Inkább sajnáltuk szegény pasit, aki hogy várta ezt az sms-t. Persze Dia sem járt jobban. De még hozzá tenném, hogy egy mondatot kihagytam az üzenetből, mert szerintem kiszűrték volna.
2014. dec. 18. 19:41
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

hát ha olyan viszonyban vannak, hogy gumit kell vinni, akkor azt hiszem, nem kell bemutatkozni az sms-ben.

szóval ez egy telefonbetyár volt.

2014. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha az és pasim kapott volna ilyet, akkor együtt nevettünk volna rajta és eldöntjük, hogy mondjuk-e meg Diának, hogy téves szám és égjen be előttünk, vagy hagyjuk, hogy örökké várja a lovagot :D


Ha valaki alatt már eleve forró a talaj, akkor ez lehet az utolsó csepp és képtelen kimagyarázni. Azonnal fel kell hívni az ilyen számot és tisztázni, ha téves, ha kamu, akkor is.

2014. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
Végül mi lett kérdező? Felhívtad? Ha a feleséged is kapott akkor biztos egy rosszakaró. De elég sz@rul csinálta, mert ezzel kiderült, hogy kamu. Csak az egyik félnek kellett volna elküldeni. : D
2014. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mivel mindegyikőnk számára teljesen egyértelmű volt, hogy téves vagy rosszakaró üzenetekről van szó, csak jót nevetünk rajta. A feleségem sms-e így szót. "Péter vagyok. Gyere meglátod, hogy az enyém mennyivel nagyobb és vastagabb."
2014. dec. 19. 08:06
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok: ha én ilyent kaptam volna (persze pasisan megírva), nevetve-furcsállva elmondom a barátomnak, és ennyi.


Amennyiben a feleséged lennék: ha nem kezdesz titkolózni, hanem mutatod, hogy né má, mit kaptam, tennék valami vicces megjegyzést, és részemről le lenne tudva a dolog.

2014. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igen, rögtön megmutattuk egymásnak az üzeneteinket. Számunkra inkább szórakoztató volt. Nem álltunk neki nyomozni hogy kik küldhették. A kérdést is azért írtam ki, hogy néha mennyire egyértelműnek tűnő helyzet mögött sincs semmi árulás, megcsalás.
2014. dec. 19. 10:27
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerintem pont nem egyértelmű üzenetek, hanem nyilvánvaló betyárkodás. Ami félreérthető lenne, az kb. a "Holnap 6-kor!" egy idegen számról, mindenféle név és célzás nélkül, kerülve minden feltűnést. A ti sms-eitek viszont abból a célból íródtak, hogy a másik félnek kétsége se legyen, milyen célból küldték, ha megtalálja - épp itt bukik el a történet, mert aki titkolózik, az nem csinál ilyet. Nekem nagyon furcsa, hogy mindketten kaptatok rövid időn belül téves sms-t. Szerintem valaki direkt szórakozik veletek. Sem én, sem senki nem kapott még ilyesmit soha (pedig senkinek nincs új száma..) az ismeretségi körömben/ családomban, ti pedig mindketten? Ez nem véletlen.
2014. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!