Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te együtt maradál így?

Te együtt maradál így?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat, ő nem szeret engem. Ez nem azt jelenti, hogy nem kedves velem, de nem tart többnek egy barátnál. Nem tervez közös jövőt. Sokszor bánt a dolog és érzem, hogy változtatnom kellene, de nagyon hiányozna, ha nem lenne velem. Nem tudom, hogy így jobb-e, vagy egyedül. Ha szakítunk nem hiszem, hogy megismerek bárki mást (barátokat sem), mert ahol lakom erre nincs lehetőség.
2014. dec. 18. 19:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, hetente pár napot találkozunk.
2014. dec. 18. 19:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván te is tudod hogy ennek így semmi értelme, se te, se ő nem lesz boldog, és egyszer majd ő hagy el téged ha nem szeret. És gondolom fiatal vagy, szóval bőven lesz még más az életedben. Akkor is ha nem így gondolod most. Rossz kapcsolatban lenni nincs értelme, legyetek barátok és kész.
2014. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szeretem a pàromat , ő nem szeret engem .


ebbben az 1 mondatban minden benne van, nem vagytok egy pàr, csak te szereted ezt ugy hivjuk egyoldali szerelem csak.

Csak az idodet pocsekolod igy, a szerelmet nem lehet kierõszakolni, vagy szeret vagy nem. Ebben az esetben nem, es ha maradsz csak azert mert te szereted, ez inkabb egyre taszitobb annyira hogy meg a" barati" kapcsolatog is felemeszti.

Amit tehetsz: hagyd el , làbakapcàja senkinekse legyel mar, majd ha jon valaki a helyedbe akkor mar nem lesz olyan kedves.


Hany eves vagy? Ti egyutt eltek?

2014. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem,nem maradnék együtt vele. Gondold el,neki mit jelent a szex.. hát nem szerelmet.
2014. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen szakításról írsz, mikor igazából együtt sem vagytok.
2014. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ennél az is jobb lenne, ha egyedül lennék. Hasznosan tölteném azt az időt amit egyébként vele találkozom.
2014. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem szeret téged? Gondolom szabad akaratából van veled, és nem ragadna le nálad, ha nem szeretne, hanem keresgélne valaki mást, csajozna,...
2014. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szakíts! Kezd új életet.

Az élet tartogat még a számodra szép meglepetéseket.

Aki nem szeret, attól nem számíthatsz semmi jóra.

2014. dec. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kérdés????
2014. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sztem nem sok jövője van igy a kapcsolatnak
2014. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!