Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki ha egy "háziasszony"...

Nem ciki ha egy "háziasszony" sosem főz, takarítónő jár hozzá és babysitter vigyáz a gyerekeire (napi 8-10 órában)?

Figyelt kérdés
Annak függvényében hogy az igazsághoz hozzátartozik hogy 4 gyereke van.
2014. dec. 20. 14:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

7/8.


" nem a nőhöz jár takarítónő, hanem a CSALAD-hoz"

Ez igaz.

2014. dec. 20. 15:11
 12/38 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ha megtehetik nem gáz, de a gyereknevelést nem kéne egy idegenre bízni, főleg ha egész nap otthon van.
2014. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
78%

Nem ciki, ha megengedhetik maguknak.

Akkor lenne ciki, ha nem lenne rá pénz, csak ráznák a rongyot, hogy megmutassák másoknak, hogy nekik van takarítónőjük, stb.

És az valóban igaz, hogy a takarítónő nem neki takarít, hanem a családnak.

Ha ez apukádnak megfelel, akkor semmi gond nincs vele.

Valószínűleg így többet tud érdemben foglalkozni a gyerekekkel, hogy van segítsége.

2014. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki megteheti,és neki így a jó,akkor tegye.Az ő családja,az ő döntése.
2014. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Tulajdonképpen miért zavar ? Miben változna a Te élezed, ha pl. ő porszívozna otthon és nem egy takarítonő? Egyébként én simán el tudom képzeni - bár biztos sokan megoldják egyedül is - hogy 4 gyerek hétköznapjának a " logisztikájához" nem árt egy segítség, pl otthon maradni a kicsivel amig elviszi edzésre a 3 nagyot, vagy mittudomén. Nem hiszem, hogy a bébiszitterre 4 gyerek mellett ugy kéne tekinteni, mint "luxuscikkre".
2014. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom az a baja, h 10 órát van a bs a gyerekekkel, úgy h se házimunkát nem végez, se dolgozni nem jár.

Elég szánalmas, aki ezzel egyetért annak nem való gyerek....

2014. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mit csinál egész nap, ha nem dolgozik, nem főz, nem takarít, és nem vigyáz a gyerekeire? :D
2014. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

"Tulajdonképpen miért zavar ? "

Kitűnő kérdés. Nem akartam ebbe belemenni, de hát elkerülhetetlen a kérdés... Azért zavar, mert nincs más témája szinte, csak hogy milyen nehéz az élete. Ha velem veszekszik akkor is ez az érve, ha családi összejövetel van, akkor is ez a kedvenc témája...


"De akkor mit csinál egész nap, ha nem dolgozik, nem főz, nem takarít, és nem vigyáz a gyerekeire? :D"

Gyerekekkel ő is van, tehát reggel összekészíti őket és apukám munka előtt eldobja őket iskolába/óvodába. Délután meg amíg a babysitter a gyerekek egyik felét hozza iskolából, ő otthon van a többi gyerekkel (vagy fordítva). A nap többi részében néha elmegy postára vagy boltba kenyérért, de általában itthon van... Gépezik, kávézik, tv-zik...

2014. dec. 20. 15:46
 19/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha így van akkor nem értem mit problémázol, azt, h panaszkodik szard le.
2014. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szinte kötelező lenne mindenkinek segítség négy gyerek mellé , én inkább azokon csodálkozom, akik 3 gyerek fölött bírják egyedül. A segítség mértéke viszont ebben az esetben túlzottnak tűnik valóban. Viszont gondolom, átlag feletti anyagi lehetőségeitek vannak, amíg te emiatt nem nelkulozol, tehát téged is tud apukad támogatni, addig ne zavarjon.
2014. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!