Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyát zavarja, hogy jobb...

Anyát zavarja, hogy jobb háziasszony vagyok, mint ő. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ő takarításmániás, fél nap csak takarít (még a csempét is, naponta), neki semmire sincs ideje, így fáj a háta, úgy fáj dereka... De senki sem kötelezte erre soha.

Engem mindig leszólt, hogy milyen béna vagyok, ha ő nem lenne, akkor nyakig járnék a sz@rban, stb kedves mondatok..

Elköltöztem a barátomhoz 17 évesen. Már akkor kaptam az ívet, hogy most mi lesz velem, jajj takarítás, mosogatás, főzés...


Vasárnap feljöttek ebédre, anya meglepődött, hogy milyen finomat főztem, milyen rend van, pedig csak heti 1x mosom le a csempét, meg napi 15-20 percet szánok csak a takarításra.


Teljesen féltékeny, hogy én suli mellett ezeket megcsinálom és nem este 11-kor esek be az ágyba, van időm megnézni egy filmet este a barátommal, van időm reggel sminkelni, stb. Mit tehetnék?

(Amúgy magának csinálja a dolgait, mert szerintem senkit sem zavarna, ha nem lenne 1 nap lemosva a csempe..)


2013. márc. 27. 13:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Az már csak olaj volt a tűzre, hogy apu nagyon dicsérte a főztömet...
2013. márc. 27. 13:12
 2/26 anonim ***** válasza:
10%
17 évesen el sem költözhetsz otthonról legálisan, ne vetíts már...
2013. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Dolgozik anyukád?
2013. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves a barátod,hogy el tud tartani???

Ez még kicsit korsi szerintem.....

Annak meg csak örülj,hogy eltudod látni a háztartást.

2013. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. márc. 27. 13:20
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Elég tipikus,nekem anyósom ilyen.


Hétvégi főzés az reggel 5kor kezdődik nála és délre épphogy kész.Aztán csodálkozik,hogy nem fogy el 5 fogásnyi kaja,dobhatja ki.

Mi alszunk 10-ig (mikor ha nem hétvégén),10kor reggeli,délben odateszek levest,másodiknak valót,1-re kész,ehetünk is.

Takaritani szintén egyszer (nem,csempét nem mosos még 2hetente sem,csak ahova fröccsen a tűzhelyről),nincs még gyerek aki koszoljon.Ők is ketten vannakmégis minden nap munka után 2-3 órát takarit (komolyan,néztem már,végignyal mindent),aztán szenved,hogy semmire nincs ideje,elfárad.

Ha nálunk vannak,akkor meg olyan furcsán viselkedik,irigységet nem mutat,hanem olyan nemtudom milyen.

Pedig csak neki kellene felfogni,hogy ugyanolyan tiszta lenne minden ha csak 1-2 hetente törölné le,és lenne ideje,ereje is mindenre.

2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%

Karorvendj meg ennel is jobban, az segit.



Bocsanat, hogy bunko voltam, de ez kiszaladt belolem...

2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez az! És nem érti meg, hogy nem kell napi 3x (!!) porszívózni, naponta felmosni, minden nap 2 fogásos kaját csinálni. A fele megy másnap a kutyának.
2013. márc. 27. 13:24
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
unatkozás helyett foglalja le magát mással.
2013. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dolgozik, akkor valószínűleg kevésnek érzi magát. Alulértékelődik a munkája, ha más ezt meg tudja csinálni úgy, hogy nincs egész nap otthon.
2013. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!