Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki ha egy "háziasszony"...

Nem ciki ha egy "háziasszony" sosem főz, takarítónő jár hozzá és babysitter vigyáz a gyerekeire (napi 8-10 órában)?

Figyelt kérdés
Annak függvényében hogy az igazsághoz hozzátartozik hogy 4 gyereke van.
2014. dec. 20. 14:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként mit esztek? Azért ilyen sok segítség mellett illene főzni, ha nem is minden nap. Nem lehet, hogy a nő depressziós? Akkor szoktak ilyen tehetetlenek és panaszkodosak lenni az emberek. Tíz év gyes után be lehet csavarodni különben.
2014. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

"Viszont gondolom, átlag feletti anyagi lehetőségeitek vannak, amíg te emiatt nem nelkulozol, tehát téged is tud apukad támogatni, addig ne zavarjon."

Valóban jól állunk anyagilag, de engem apukám nem támogat, csak anyukám (akivel nem élek együtt).


"Egyébként mit esztek? Azért ilyen sok segítség mellett illene főzni, ha nem is minden nap. Nem lehet, hogy a nő depressziós?"


Hétközben: A "háziasszony" Interfoodtól rendel ,én és apukám városban kifőzdékben, gyerekek oviban/suliban menzán, a legkisebb gyerek pedig bébiételt.


Hétvégén: Apukám főz, vagy ha lusta főzni akkor gyorsfagyasztott kaját. Néha apukám anyósa meghív minket. Mondjuk a gyorsfagyasztott kajáktól meg az anyós főztjeire már rágondolni se tudok úgy hogy ne legyen hányingerem, bevallom őszintén :)


Depresszió: Ezen én is gondolkoztam...

2014. dec. 20. 17:28
 23/38 A kérdező kommentje:

Mondjuk már apukám főztjeit se szeretem mert már lusta "hosszadalmas" dolgokat főzni, így minden egyes hétvégén tészta van :D


Gimnáziumban ezért is főztem magamnak, most egyetem mellett általában nincs időm vagy elfelejtem...

2014. dec. 20. 17:29
 24/38 A kérdező kommentje:
Ja meg amikor magamnak főztem gimiben akkor az első hónapban minden nap lekúrt (elnézést) hogy miért vagyok önző hogy nem az egész családnak főzök... -.-
2014. dec. 20. 17:32
 25/38 anonim ***** válasza:
81%

Legalább dugni jól tud az a nő? :D

Mert más haszna nincs, ahogy elnézem...


Az a pofátlanság netovábbja, ha tőled várja el, hogy főzz az egész családra, miközben ő egy szalvétát nem képes meghajtani :D

2014. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező ez így tényleg gáz. Mondom ezt úgy, hogy én az átlagnál kicsit trehányabb háziasszony vagyok, de hogy normális ételről gondoskodom a családom számára, az alap. Apukaddal nem beszelgettel erről. Ha amúgy normális a nő (tehát pl. nem szélsőségesen buta) , akkor valszeg depresszió.
2014. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

"Legalább dugni jól tud az a nő? :D"


Hát azt én nem tudhatom :)


"Kérdező ez így tényleg gáz. Mondom ezt úgy, hogy én az átlagnál kicsit trehányabb háziasszony vagyok, de hogy normális ételről gondoskodom a családom számára, az alap. Apukaddal nem beszelgettel erről. Ha amúgy normális a nő (tehát pl. nem szélsőségesen buta) , akkor valszeg depresszió."


Ez már két szavazat a depresszióra... Még amikor elváltak szüleim, évekig zajlott a bírósági per, a legutolsó akkor volt amikor apukám már elvette ezt a nőt. Akkor a bíró mindenkit berendelt szakpszichológushoz, és a nőről meg is állapították hogy hajlamos depresszióra. Szóval valószínűleg az lesz...


De egy depressziós emberrel mégis mit lehet csinálni...?

2014. dec. 20. 17:55
 28/38 anonim ***** válasza:
60%

Depresszió? húha..


Szerintem a nőci egyszerűen beleült a jóba,fogott magának egy pénzes pasit,szült 4 gyereket (hiszen mi más indokkal lehetne otthon maradni),de rájött,hogy nem akkora buli HTBnek lenni. Ezért a bébiszitter 10 órában,meg a takarítónő.


Én nem tartom cikinek,sokan csinálják ezt,és még többen szeretnék,csak hát nem mindenkinek a külleme alkalmas ilyen férjet fogni. Én nem ítélem el,de azért az nevetséges , hogy aki gyereket sem nevel,nem dolgozik,még csak egy kis port sem vakargat otthon kamuból arra azt mondjátok depressziós :D Semmi gondja az életben,mi a fenétől lenne depressziós ?

2014. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
33%
Ha sok pénzem lenne, akkor nekem én is ezt csinálnám.
2014. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó nem sokat tudsz a depresszióról. A gyeses anyákat gyakran elkapja, és nem a jólét mértékétől függ. Egy normális embernek igénye van a tevekenykedesre. Még az amerikai milliomos feleségek, ahol 100 cseléd van, is igyekeznek vmit csinálni, dolgoznak ingyen vmi alapítványnak, vagy esélyeket szerveznek. Ha ennek a nőnek nincs életcélja az igenis baj.
2014. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!