Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a nő helyében?

Mit tennetek a nő helyében?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves nő tudta hogy örökbe fogadták soha nem kereste a vér szerinti anyát.De a vérszerinti anya megkereste mert a gyerekének csontvelő kell és nem felel meg a családban senki donornak. Pénzt is kért a lanytol szegenyesen élnek azzal iindokolta hogy ennyit megtehet hálábol azért mert megszülte. Ti mit tennetek ilyen esetben?
2014. dec. 22. 11:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
szarnék bele, ha 25 évig nem érdekelte mivan velem, majd egyből ilyet kér, hát hiába vér szerinti mádre, de amúgy egy idegen
2014. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Megvenném a vonatjegyét hazafelé.
2014. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Szóba sem állnék vele.
2014. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Elküldeném a fenébe. A sose látott és keresett lánya hálájára és jóérzésére apellál, utolsó cigány viselkedés. Akkor jön, mikor kell valami...Menjen tarhálni a vasútállomásra, ez oda való viselkedés.
2014. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Csontvelőt adni, ugyanolyan veszélyes a donornak is, mint annak aki kapja.

25 évesen ha sosem látnám az anyámat, akkor ő maga nem érdekelne. Viszont az a gyerek, még ha sosem látta, akkor is a féltestvére. Én előbb megismerkednék a beteg testvérrel. Ha azt látnám, hogy ugyanolyan számító, és nem látna bennem semmit csak egy pénztárcát és csontvelőt, akkor nem érdekelne. Oldják a meg a gondjaikat. Viszont ha azt látnám, hogy nem csak mint donor kellek neki, hanem a testvérem akar lenni, és kedves, aranyos, csak az élet tolt ki vele, akkor mint donor segítenék. Viszont pénzt akkor sem adnék.

Az az indok, hogy hálás lehet azért mert az anyja megszülte. Nos erre lehet azt mondanám, hogy "nem én kértem, hogy világra jöhessek, és utána eldobjanak mint egy darab papírt."

2014. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Számomra ez kettős. A gyerek végül is nem tehet róla, hogy kell a csontvelő, mert valószínűleg súlyos beteg, az ő kedvéért talán vállalnám, de amiért ilyen r...hadék az anya...hát nem tudom, az anyát elküldeném a francba.
2014. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
A csontvelő ügyében esetleg segítenék, de egyébként hazaküldeném és egy fillért sem kapna tőlem. Nem érdemel semmit.
2014. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem foglalkoznék vele, ahogyan ez az anya sem foglalkozott azzal,hogy mi lesz a gyerekével nélküle, és hogy amúgy általában mi lehet vele, hogyan él stb. Nyilván biztos megvolt az oka, hogy örökbeadta anno, de ezzel lemondott róla, tehát akkor később se keresse ha szüksége van valamire.
2014. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Közölném vele, hogy rossz cím, én ismerem a szüleimet, de őt nem. Pénzt egy fillért sem kapna. Megszült igen.. ez az egyetlen dolog, amiért közömbös számomra, de ha ezért hálát vár, kopogtasson máshol. Az egyetlen zavaró tényező a csontvelőre vár gyerek, akinek lehet, hogy tényleg én tudnám csak megmenteni az életét. Ő tulajdonképpen a testvérem, nem ő dobott el magától. Nem tudom, ezzel a résszel mit kezdenék.
2014. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%
Takarodjon a retkes p.icsába az ilyen!Idáig le se szarta a lányát,most felkeresi mert szüksége van donorra.Pfff Ez meg undorító,hogy ilyet mond,hogy megteheti hálából mert kitojta,utána meg eldobta!Nézzen már magába az ilyen,de jobb ha szembe köpi magát!
2014. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!