Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a nő helyében?

Mit tennetek a nő helyében?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves nő tudta hogy örökbe fogadták soha nem kereste a vér szerinti anyát.De a vérszerinti anya megkereste mert a gyerekének csontvelő kell és nem felel meg a családban senki donornak. Pénzt is kért a lanytol szegenyesen élnek azzal iindokolta hogy ennyit megtehet hálábol azért mert megszülte. Ti mit tennetek ilyen esetben?
2014. dec. 22. 11:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
Megírnám a sztorit és a forgatókönyvet eladnám valamelyik venezuelai tévé társaságnak :), készítenének belőle egy 15 évados minisorozatot és vígan élnék a jogdíjból :)
2014. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

My Sisters keeper

Nezd meg jo film

2014. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
59%
Menjen a francba! Jah, még fizessek is neki, feküdjek kés alá..mert hogy ő megszült....csak éppen lemondott rólam... Hát a nagy túróst!
2014. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19%
Biztos nem segitenek se penzzel se csontvelovel (foleg nem).Foleg egy ilyen duma kisereteben,hogy ennyit megtehetek.Ez egy komoly beavatkozas,nem veradasrol beszelunk. Aki ezt bevallalja egy idegen gyerek miatt az menjen el nyugidtan a korhazba es osztogassa a szerveit olyanoknak akiket sosem latott elotte,ugyanaz a kategoria.
2014. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem arrol az anyja nem tehet , hogy orokbeadta. Lehet akkor , az volt a legjobb dontes. A gyerek miatt gondolom ketsegbe esett. Bar a penzt nem ertem, nem adnek.

Amugy innen a hozzaszolasokbol is latszik, hogy jobb inkabb abortuszra menni, mint orokbe adni egy gyereket.

2014. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, ne ítélj! Én örökbefogadott vagyok, és nem azért adtak örökbe, hogy nekem jó legyen, hanem azért, mert nem gondozott, a felszólítások ellenére sem. 3 hónaposan "vettek" el tőle úgy, hogy a születési súlyom kétharmadát nyomtam ekkor, és azon kívül hogy nem etetett, tisztába se tett, sőt, hogy ne hallja a sírásomat, a pincébe zárt.

Tartozom neki azért, mert megszült? Honnan tudod, hogy a kérdező anyja nem egy hasonló jó "anya" volt? Aki engem szült, az is családot alapított később, és az abból született gyerekeket szeretettel nevelte. De ennek ellenére nem szeretném őket látni ugyanúgy, mint ahogy őt sem. Az örökbe fogadó szüleim az édes szüleim, ők idegenek. Ha segítenék a gyereknek, úgy segítenék, mint egy vadidegennek, akit megsajnálok a kórházban. Nincs kötelék, és főleg nincs tartozás. Idegenek. Bár én az idegeneket is többre tartom, mert ők még nem bántottak.

2014. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
majd 30 év után csak a filmekben vár fáklyás menet
2014. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
28%

Csak azért keresett meg, mert a pénzed kell, meg a csontvelőd. Ha nem lenne ilyen helyzetben, továbbra sem érdekelnéd. Hálát miért éreznék? Felelőtlenül kufircolt, a következményeket meg eldobta magától. Akkor most se legyek neki! A testvér sem érdekelne, az egy idegen. Nem a vérségi kötelék tesz fontossá valakit, hanem a közösen megélt dolgok, legyen az akár szülő, akár barát. Az csak egy a sok idegen gyerek közül. Egy idegen miatt meg nem vállalnék egy veszélyes beavatkozást, munkakiesést, fájdalmakat, na meg a kockázatot: azért mégiscsak egy bazi nagy tűt szúrnak az ember gerincébe, félre mehet, elfertőződhet, egy életre megnyomoríthat. Aki a szent család érdekébe gondolkodás nélkül bevállalná- anonim módon, persze itt - az nem gondolkozik azon, hogy vajon miért nem úgy gyűjtögetik ezt is úgy, mint a vérvétel esetén a vért? Mennyi emberen lehetne segíteni!

Eddig édes jó szülőanyádat érdekelte, hogy élsz-e vagy halsz? Hogy milyen életutad volt, mennyit szenvedtél? Beteg vagy vagy egészséges? A nagy lóf...t! Eddig is jól megvolt nélküled, oldja meg most is az életét! Te is megoldottad a tiedet nélküle. Nem is értem, min vacillálnának sokan! A szomszéd kedves néninek előbb segítenék, mint egy vérrokonnak mondott vadidegennek! Ők vajon segítenének neked? A francokat,elhajtana, hogy ne emlékeztesd a múltra, amit kitörölt magában. Úgy éltek, hogy nem vettek rólad tudomást, nekik nem létezel. Tartsák csak ehhez magukat!

2014. dec. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan azt tenném vele, amit ő tett velem 26 éve, amikor megszült. (26 éves nő vagyok, örökbe fogadtak anno, és az örökbefogadó családom az egyetlen családom, erről nem nyitok vitát.) Humán inkubátorokkal és spermadonorokkal nem foglalkozom.
2014. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
szerintem a körülmények ismerete nélkül ítélkeztek... van, aki azért adja örökbe a gyerekét, mert belátja, hogy a gyereknek is így a jobb. a kérdező vajon szívesebben nőtt volna fel a vérszerinti anyjával?
2014. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!