Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem az idei életem...

Csak nekem az idei életem eddigi legrosszabb karácsonya?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, apukámmal élek, még tanulok, pár napja összevesztünk, nem kaptam semmiféle ajándékot, nincs karácsonyi kaja itthon, még annyi se mint máskor (mondjuk ezt az egyet nem bánom, legalább nem leszek rosszul és hízok) de azért kicsit túlzásnak érzem, hogy mirelit zöldséget vacsorázok még ilyenkor is. egész nap takarítottam, fáradt vagyok, de ilyenkor is veszekszik velem, hogy mosogassak. anyukám messze él, most nem tudok hozzá menni, de ő vele is csak kb 5 percet beszéltem. ma kb három olyan emberrel veszekedtem, akikről azt hittem közel állnak hozzám. tudom, hogy már nem vagyok gyerek, de tényleg jól esett volna, ha kapok ajándékot. annyira elment a kedvem az egésztől, hogy még a fát sem díszítettem fel. egy órája sírok a szobámban és jobb ötletem nem volt, minthogy a gyakorikérdéseken panaszkodjak
2014. dec. 24. 20:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Gondolj arra, hogy ha sajat csaladod lesz, mindent megteszel azert hogy neked is es gyerekeidnek is emlekezetes, es oromben teli karacsonyotok legyen.. tudom sovany vígasz, de most legyel eros!
2014. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mi miatt vesztetek össze így karácsony előtt de ez azért túlzás hogy még ajándékot se kapsz. De nyugi! Már biztos régebben beszerezte őket és ha kibékültök megkepad!
2014. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Bár tudom, hogy ez nem vigasztal Téged, de nekem is nagyon rossz ez a karácsony (elég sok rossz karácsonyon vagyok már túl, nehéz lenne megmondani, melyik volt a legeslegrosszabb).


Én ilyenkor igyekszem minél előbb elaludni, hogy vége legyen a napnak.

2014. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
egy laptopot kaptam volna. (még mielőtt valaki nekem esne, hogy el vagyok kényeztetve csak úgy mondom, hogy 10.es korom óta már könyörgök egy újért, most 13.as vagyok, és nem macbookot kaptam volna, hanem egy 120 ezer forintosat) de lemondta a rendelést.
2014. dec. 24. 20:32
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Na hidd hogy csak neked rossz dragasagom. En nemetbol jottem haza hogy majd baratok csalad unnepek ajandekok minden lessz es vegre boldog lehetek a sok monoton munka es fritz utan. De haverok le....k vagy vissza se irnak vagy tul elfoglaltak. Tesom kibukott a sulibol rengeteg penz beleolese utan ez rendkivuli feszultseget keltve. Masik tesom es baratnoje hazakoltoztek es mar 4 honapja eloskodnek oreg apamon aki azota kb eltarja oket(70 eves mulott). A lakast lepusztitottak a szobamat elfoglaltak es putriva alakitottak. Ajandekot csak en adtam az este folyaman apamnak. A vacsora csendes es hideg volt (ugyertem hogy a hideget h erzelem mentes). Es meg csomo mas amit mar lese irok mert minek csak en ertenem mert en eltem meg. De ne sirj gondolj erre a napra is mint egy sima napra en remelem hogy meg mielott visszamegyek tortennek meg jo dolgok velem. (Azon kivul hogy talalkoztam egy szamomra nagyon fontos baratnommel es beszelhettem vele 10percet a valosagban).
2014. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
sajnálom :( nem is az zavar, hogy karácsony van, csak most jöttek össze a dolgok
2014. dec. 24. 20:39
 7/21 Clay Morrow ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Az enyém mondjuk úgy ahogy, a normális, a megszokott. Egy kis veszekedéssel megfűszerezve. Nem tudom én se miért vesztetek össze édesapáddal, de szerintem azért a megrendelést nem kellet volna visszavonnia. Ez már tényleg hab a tortán és gondolom, hogy ez adta a végső döfést. Remélem, hogy a következő évben már jobb Karácsonyban lesz részed. Kitartás és Boldog Karácsonyt mindenkinek!
2014. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem is.Anyum összeveszett a párjával ezért elég rossz a hangulata,bátyám fáradt,úgy néz ki végleg szakítottunk a barátommal...Karácsonyfát se állítottunk,szinte egész nap csak feküdtünk,mondjuk megnéztünk egy filmet,de egyikünk se érezte valami jól magát.
2014. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Most ha itt laknál a környéken, akkor becsomagolnék egy tányérnyi halászlevet egy tányér sütivel és átcaplatnék vele így tök ismeretlenül. Leülnék és megvárnám amíg megeszed (nem garantálom, hogy tudnék még enni veled), közben pedig beszélgetnénk egy jóízűt. Ezt teljesen komolyan gondolom így merőben ismeretlenül is.

Imádom a karácsonyt, a maga hercehurcájával együtt. A mi családunk mostmár nagyon régóta csak ilyenkor tud összejönni, boldogan telnek ezek a napok. A szívem összeszorul, ha azt olvasom, hogy valakinek nem.

2014. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Karácsony: "sucks"!
2014. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!