Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem az idei életem...

Csak nekem az idei életem eddigi legrosszabb karácsonya?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, apukámmal élek, még tanulok, pár napja összevesztünk, nem kaptam semmiféle ajándékot, nincs karácsonyi kaja itthon, még annyi se mint máskor (mondjuk ezt az egyet nem bánom, legalább nem leszek rosszul és hízok) de azért kicsit túlzásnak érzem, hogy mirelit zöldséget vacsorázok még ilyenkor is. egész nap takarítottam, fáradt vagyok, de ilyenkor is veszekszik velem, hogy mosogassak. anyukám messze él, most nem tudok hozzá menni, de ő vele is csak kb 5 percet beszéltem. ma kb három olyan emberrel veszekedtem, akikről azt hittem közel állnak hozzám. tudom, hogy már nem vagyok gyerek, de tényleg jól esett volna, ha kapok ajándékot. annyira elment a kedvem az egésztől, hogy még a fát sem díszítettem fel. egy órája sírok a szobámban és jobb ötletem nem volt, minthogy a gyakorikérdéseken panaszkodjak
2014. dec. 24. 20:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Fu, köszönöm. Neked is minden jót.
2014. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!