Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember aki elhanyagolja...

Egy ember aki elhanyagolja magát. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Üdv!!


Nem épp családi kapcsolatokhoz tarozik ez a kérdés. De itt teszem fel.


Szóval van egy régi ismerősöm még a falubajárós berúgós korszakomból. Már akkor is különb volt mint más mert olyan 18 éves korától dolgozott, nincs szakmája stb, és egy droid munkás lett egy multinál... keményen dolgozott dupla műszak stb.. Anya apja nincs, vagyis van valahol :S egy nővére aki kicsit értelmi "rozzant" cigány emberkékkel jön össze. Akik folyamatosan lopnak szegény gyerektől.

De mindennek ellenére megcsinálta a jogsit összerakta a pénzt egy autóra (nem csotrogány).. Azonban mostanában feladta az életét, WoWozik meg a sz.gép elött rohad. Kitették az állásából. Autót is eladta. Nem iszik,drogozik stb

Sajnálom, mert tényleg jó ember mit csinálhatnék vele? Volt hogy átmentem hozzá alig akart bengedni mert ő most játszik"

nem bírtam vele 2 értelmes szót sem beszélni...

Mit tehetnék?


2010. febr. 3. 13:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja és egy dolog, engem az a bizonyos magasabb "erő" azért teremtett hogy az ilyen embereknek mint neked, aki elvont nem köztünk jár hanem máshol. :D Házat építsen neked, autót tervezzen, vagy épp sz.gépet ami elött épp csücsülsz mikor e sorokat olvasod. Ne haragudj meg teljes és megdönthetelen ateizmussal bírok, nekem ugy jó a világ ahogy van, amit nem lehet beírni egy egyenletbe az vagy nem létezik, vagy még nem írták be.. és ez a magasabb "erő" jelen tudásom szerint nem létezik. Mert az egyetemen sajnos nem tanították.
2010. febr. 3. 23:49
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudod, vagy ha nem, majd megtudod, sok minden van a világon, amit nem tanítanak az egyetemen...


OFF Mérnök vagyok. Informatikus. Egyik érdeklődési területem a magfizika. Nem hiszek istenben. Az előfeltevések nélküli megfigyelésben hiszek, és abban, hogy attól, ha valamit nem tudok megmagyarázni, az még létezhet az objektív valóságban. Legyél rá nyitott! ON

2010. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
OK értem, kicsit talán túlzó volt, de nekem ne akarjon senki valmilyen felsőbb erőt magyarázni, meg magasabb redü kapcsolatot.
2010. febr. 4. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!