Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan. Hány olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan. Hány olyan ember van itt aki boldog a pasijával/csajával. és nem aggódik h megcsalja v. elhanyagolja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én.. itt vagyok
2010. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Enis ittvagyok.
2010. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Én per pillanat nem vagyok kapcsolatban, most váltam el 1 hónapja:D

De sohasem aggódtam hogy megcsalnak-e, mert ha megcsal, akkor az már alapból nem jó kapcsolat, akkor meg minek vele lenni...

Elhanyagolás meg szerintem két emberen múlik, mert nagy részben azért ha az ember érzi hogy kezdik elhanyagolni akkor próbál tenni valamit, ha meg nem megy, akkor ugyan oda lyukadunk ki: minek vele lenni. Hogy ez ne történjen meg, ezért tenni kell, nem aggódni.

Szóval szerintem ezeken nem érdemes filozofálni, mert ha valami nem működik, akkor azt nem szabad folytatni.

Legfontosabb: mind a két dolog a kapcsolat romlásának a következménye. És ezen kell dolgozni, hogy ne következzenek be, mert ezek csak okozatok.

2010. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is itt vagyok, jól érzem magam vele, boldog vagyok.
2010. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

szerintem ritka az, amikor egy párkapcsolatban mindkettő ugyanazt, ugyanúgy érzi és ráadásul ez nem változik.

szerintem ilyen nincs, csak átmeneti állapotként.

2010. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jelenleg boldgan elvok egyedül mint a befött a gitárommal:Dde azért 1 lány jólenne akit szerethetnék meg ő is viszont szeretne:)


17/F lassan 18:P

2010. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is az vagyok...nem csalna meg a párom... :)
2010. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is elvagyok a gitárommal, a pasim meg elvan az aktuális csajával, s vigyorog mint hülye nyúl a fűben, mert azt hiszi, hogy nemtudom, hogy megcsal...de ha hazajön Németországból, repül mint seggbe rúgott tengerimalac...szerintem egy gitár jobb mint egy pasi...úgyhogy én maradok a gitáromnál...18/L
2010. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ittvok énis...barátommal 2 hónapja vagyok együtt nagyon szeretjük egymásT!!:D:P:$

én 14 ő 17....nem sexelünk nyugi....

és én megbízom benne nagyoon...:$

2010. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:55 ha gitározol akor csak belevaló csaj lehetsz:)


17 lassan 18:P

2010. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!