Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőméknél egész nap megy...

Sógornőméknél egész nap megy a tv, emiatt nem szívesen engedem oda a gyerekeimet. Emellett ha itt vannak, akkor elvárja, hogy nálunk is be legyen kapcsolva. Igaza van, túlreagálom?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van szerintem, de sok családnál ez a módi. Nem lehet azt a qrva pletykadobozt kikapcsolni 5 percre sem.

Én magam is rühellem a tv-t, és azt sem szeretem, ha a gyerekeim néha nézik. De kell egy kis tolarancia mindenki felé, így ha ott vannak a gyerekek, arra az időre nem érdekelne tv-znek e. Ha nálunk vannak, akkor meg beszélgessünk, a gyerekek meg játszanak, ne tv-zenek.

2014. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem apósom ilyen, igaz mi nem számítunk vendégnek, de azért mégis milyen az hogy odamegyünk és egész nap megy a tévé (amit sokszor nem is néz).
2014. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ő nem várhatja el, hogy nálatok menjen, te nem várhatod el, hogy ő náluk kikapcsolja. Túlreagálod. A tv sem az ördögtől való.
2014. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul ne legyél.
2014. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy náluk megy a tévé, ahhoz nem sok közöd van. A gyerekeid nem hiszem, hogy annyi időt töltenek ott, hogy nagy kárt tenne a lelkükben. Nálunk apámnál van, hogy azonnal kapcsol a gyerekeknek a mesecsatornára és folyamatosan megy, még akkor is ha a gyerekek nem kérik. De jól tudják kezelni, hogy otthon meg nem megy állandóan a tévé.


Abba viszont ne szóljon bele a sógornőd, hogy nálatok megy-e a tévé.

2014. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Abban van igazad,h nálatok nem határozhatja meg.

Mindenki rendezkedjen a saját házában.

A te gyerekeidnek nem lesz baja 1 nap tévézéstől és az ő gyerekeinek se, ha egy napot kihagynak.

Tanulják meg csak szépen,h ahány ház annyi szokás.

2014. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk is megy egesz nap a tv ... Sőt a számítógép is be van kapcsolva . Mégsem ül előtte egesz napra a gyerek . Elfoglalja magát ... De most szünet van , igazából nem zavar , ha tv - t néz , gepezik ... En is rengeteget tv -tem gyerekkoromban .. Nem lett semmi karos hatása . Egyébként kissé túlreagálod a dolgokat kérdező ! Semmi baja nem lesz a gyereknek .. Amúgy meg ezt a világot éljük .. En / mi sem szeretünk síri csendben itthon lenni .. Megy a tv ha főzök akkor is , szeretem hallani az információt akkor is ha nem ülök előtte .
2014. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk Tv sincs, jól megvagyunk nélküle. Ha megyünk a tesómékhoz, ott tévéznek a gyerekek, de nem egész nap. Szerintem is úgy van, hogy ha nincsenek ott sokat a gyerekek, annyi bambulástól nem lesz bajuk, de ha nálatok nem megy épp a készülék, akkor meg alkalmazkodjon ő ahhoz. Ezt kulturáltan meg lehet beszélni szerintem.
2014. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!