Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet most erre reagáln...

Hogyan lehet most erre reagálni? Nem tudom mit tegyek, el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Pont karácsonykor tönkrement a telefonom, és a férjem régi telefonját használom. Folyton azt írta ki, hogy nem tudok semmibe belépni, mert nincs elég memória, így ki akartam törölni réig sms-eket. És itt láttam olyan sms váltásokat, amik egyértelműen bizonyítják számomra, hogy a férjem több mint egy éve megcsalt egy fiatal lánnyal. Amikor rákérdeztem, hogy ez mi, akkor úgy tett, mint aki az egészre nem is emlékszik, azt sem tudja kiről van szó. Én sajnos emlékszem, már akkor furcsálltam a dolgot, mert egy lányt készített fel az egyetemre, de valahogy mindig úgy időzítette a találkozásokat, amikor én a gyerekkel anyukámékhoz utaztam, és mindig utólag derült ki, hogy találkoztak. De alapvetően megbíztam a férjemben, és nem gondoltam, hogy megcsal. Most meg látom, hogy éjjel írogatott neki olyanokat, hogy "nagyon különleges lány vagy" meg hogy "veled alszom el".

Váltig állítja, hogy nem történt semmi, csak tehetséges lánynak tartotta és tök jó volt felkészíteni valakit a felvételire, és büszke volt rá. De sajnos most már ezt nem tudom elhinni. Ráadásul akkoriban emlékszem problémáink is voltak. De most mégis mit kezdjek egy másfél évvel ezelőtti be nem vallott megcsalással?

Ti mit csinálnátok?



2014. dec. 30. 12:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Megrendülne a bizalmam, azt biztos. De hogy mit csinálnék? Nem tudom... szerintem ehhez idő kell, hogy feldolgozzad, és érezd, mi a helyes lépés. Nyilván sok mindentől függ.
2014. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Én válnék.

Már az is undorító, gerinctelen dolog, hogy megcsalt, de az, hogy te rákérdeztél a dologra, és játssza a hülyét, hazudik és képtelen neked megmondani, na...az minősíthetetlen.

A gyerek miatt talán adtam volna egy esélyt, ha bevallja, de így, biztos, hogy nem.

2014. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Ezek azért ég egyértelmű jelek, bizonyítékok mondhatni, és az külön ocsmány, hogy nem vallja be, és nem tagadja le, hanem egyszerűen hülyének néz, hiszen biztosan csak érted félre, te reagálod túl....
2014. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Még a "nagyon különleges lány vagy" elmegy, de a "veled alszom el" azért az már durva.
2014. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Én nem bírnám ki, hogy ne tisztázzuk. Addig beszélnék vele, amíg el nem mondja, hogy mi volt, mi történt. Nem veszekednék, egyszerűen csak szükségem lenne rá, hogy tudjam, hogy ne kelljen tovább agyalnom, gondolkodnom, hogy vajon mi lehetett. Az sms-ekből teljesen egyértelmű, hogy nem büszke volt rá, hanem tetszett neki, akart tőle valamit. Ezt eleve hülyeség tagadnia.

Aztán, hogy később mi lesz, azt nem tudom, tényleg idő kell hozzá. De nagyon csalódott lennék, az biztos :(

2014. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy tényleg nem történt végül semmi, mert a lány válaszai teljesen semlegesek voltak. Az a legszomorúbb, hogy mégha nem is történt semmi, az nem rajta múlt, mert egyértelműen ő kezdeményezett. Így a bizalomnak mindenképpen annyi...:(
2014. dec. 30. 12:30
 7/20 anonim ***** válasza:
8%

"Folyton azt írta ki, hogy nem tudok semmibe belépni, mert nincs elég memória, így ki akartam törölni réig sms-eket."


Aki egy kicsit is nem műszaki analfabéta, Ebből a mondatodból rögtön leszűri, hogy KAMU!!!

2014. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért is? Nem volt benne memóriakártya, mert azt a férjem az új telefonjában használja, és fotóztam vele karácsonykor, így tele lett és még a galériába sem engedett be, hogy megnézzem a képeket. De látom minden kérdésnél kell legalább egy rosszindulatú kötekedő...
2014. dec. 30. 12:35
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

Eltelt egy év. Abban magad sem vagy biztos, hogy valóban megcsalt-e. Írni annyi mindent lehet.

Kibeszélitek a férjeddel és utána túllépsz rajta, ha azóta rendben van veletek minden.

2014. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó, anyám sem tudja megkülönböztetni RAMot a belső memóriától, pedig még 50 sincs. Attól még, hogy neked evidens, a mi családunkban max az öcsém képes ezt a különbséget megérteni.


hogy mit csinálnék? Bizalomnak annyi. Közölném, ha nem mesél el mindent, mi és miért, hogy történt, akkor felkeresem a lányt, és megkérdezem tőle. A száma megvan. Legalábbis elsőre.

2014. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!