Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha megszületik a...

Szerintetek ha megszületik a baba ráhagyhatom néha a rokonságra?

Figyelt kérdés
Párommal gyereket tervezünk. Arra gondoltam, hogy nem lennék majd mindig a kicsivel, hanem rábíznám vagy anyósomra vagy sógornőmre. Erre a párom megkérdezte, hogy akkor minek nekem a gyerek?! Ezzel tényleg rosszat tennék?
2014. dec. 30. 14:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%
ja bocsi, egy anyuka.....
2014. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

"Sógornőm egy héten minimum 2 éjszakára lepasszolja a kisfiát anyósékhoz. A gyerek mindig ordít, sír órákig az anyja után, ha meg megnyugszik, elképesztő neveletlen, kitanult kis dög. Más nyakára ne szülj gyereket."


én anno egy héten többet aludtam a nagymamàméknàl, mint 2 éjszaka, söt Volt, hogy két hetet is egyhuzamban.és mégsem voltam önzö és kitanult kis dög.ennek smemi köze nincs ahhoz, a gyereket nincs aki megnevelje.

2014. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

"De én vagyok az anyukája, éreztem, hogy én kellettem a fiamnak a nap 24 órájában, vagy amikor ébren volt."


Ahhh...ettöl most teljesen kiràzott a hideg :-(((

2014. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
41%
szegény rokonok.. ne nekik szüld a gyereket.
2014. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Azért hogy a sógornőd idejét beoszd és az anyósodét is nem érdemes gyerekben gondolkozni.

Ha akad elintézni valód akkor egy-két órára , fél napra, mikor picit nagyobb a baba akár egy napra előre lefejt tejjel rábízhatod arra aki elvállalja. Persze ne legyen magától értődő a szolgálatuk. Például a nagymamák nagyon félve vállalják el a babákat ha a légzésfigyelő monitor is szóba kerül. Megijednek hogy mi van ha akkor marad ki a baba légzése amikor az ő felügyeletük alatt van és nem tudják hogy élesszék újra a babát.

Később gondolom olyan utazásokon és programokon fogtok részt venni ahova gyerekeket is lehet vinni. Tehát nem indokolt hogy hetekre a sógornőre vagy a nagyira bízzátok a gyereket.

Indokolt esetben persze lehetséges.

2014. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
45%
Szia, én a tesom gyerekére vigyázok egy héten 5 napot......non stop.. hidd el egy pár óráért senki nem fog szólni.
2014. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%

Egy gyereknek sincs szükésge a nap 24 órájában az anyjára! Ha sír, bárki megtudja nyugtatni, nem kell ehhez az anyja.

Csak ma sokan nem akarják, hogy a babájuk mással is jól érezze magát. Ők ragaszkodnak a gyerekhez, nem a gyerek az anyjukhoz. A gyerekek úgy viselkednek, ahogyan szoktatják őket.

2014. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Az én gyerekeim pici koruk óta minden hétvégén a nagymamáéknál vannak. Szombaton az én anyukáméknál, vasárnap anyosoméknál. Nem hiszem hogy ez baj lenne, hiszen egy család vagyunk és a gyerekek is szeretnek ott lenni. Egy anyukának is kell a pihenés és a kikapcsolodás.
2014. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#22:


Saját magáról senki nem gondolja, hogy kitanult dög...:) Ettől függetlenül elhiszem, hogy nem vagy az, de azon a gyereken bizony nagyon látszik, hogy ide-oda van dobálva. Nem kell személyes támadásnak venni, ha leírok egy tapasztalatot. Viszont azt tartom, hogy más nyakára ne szüljön gyereket az ember.

2015. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!