Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mernek itt véleményt...

Hogy mernek itt véleményt mondnai egy emberről a kérdező pár mondatából?

Figyelt kérdés

Ami elfogult kérdés!


Ezer kérdés, hogy "ugye milyen szemét a férjem?"

És helyeselnek, hogy válj el, én ezt nem tűrném!


Hogyan mernek itt véleményt alkotni egy ismeretlen emberről, akit pár mondatban jellemeznek?



2014. dec. 31. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha figyeled egy ideje a gyakorit, akkor láthatod, hogy gyereket és férfit szidni itt dicsőség.


Nekem az tetszik a legjobban, amikor tehetséges kérdezők két keresztkérdéssel lehülyéztetik saját magukat a kommentelőkkel.

2014. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Mert ez az oldal erről szól: pár mondatban leír egy helyzetet és a többiek próbálnak tanácsot adni a tudásuk szerint. Jobb esetben.


Helyzettől is függ amúgy. Ha valaki pl. olyat írna, hogy a férje agyba-főbe veri, vagy ott csalja, ahol éri, akkor én is azt mondanám, hogy ha ez igaz, akkor én ezt nem tűrném. Megint más, ha mondjuk egy apróságon összekapnak és már válást tanácsol valaki.

2014. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy van itt kér vadidegen emberektől tanácsot ahelyett, hogy leülne azzal akivel a probléma van és megbeszélné vele, vagy legalább olyannal aki jobban ismeri mindkét felet. Aki eleve így teszi fel a kérdést, az válaszban is erre számít.
2014. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Hogy mered kétségbe vonni a válaszolók ítélőképességét!?

:D

2014. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Ez meg már milyen kérdés?

Annyi információból gazdálkodunk, amennyit a kérdező elárul. A kérdező kérdez, mi válaszolunk. Ennyi erővel ezt és még vagy 5 kategóriát meg is lehetne szüntetni. Mi elmondjuk a véleményünket, a kérdező majd dönt belátása szerint.

Mit nem lehet ezen érteni?

2014. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Hónapokkal ezelőtt kiírt valaki egy kérdést, hogy nem tudom már a villanyszámlámat sem fizetni mit tegyek? Névvel tette fel a kérdését. Talán félórával később egy másik kérdésnél bőszen osztotta a családi gazdálkodással kapcsolatos tanácsokat:-)))

Ő, aki a villanyszámláját nem tudja kigazdálkodni!

Kell még valami, ami jobban megvilágítja az itt kommentelők egy részét???

2014. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából így működik ez az oldal.
2014. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező!

A válaszadók ítélőképessége itt 100% :)

BÚÉK! :D

2014. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát basszus, aki amennyire cizellálja a kérdést, abból fogunk ítélni. :)


Ez itt nem bíróság, hanem egy fórum, ahova szórakozni járnak az emberek :) ABból ítélünk, amennyit az orrunkra kötöttek :D

2014. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne pár mondattal kérdezni, és nem is kell komolyan venni a válaszokat? Ugye nme gondolod, hogy idegenek oldják meg a problémádat? :D
2014. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!