Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetőséged lenne örökbe...

Ha lehetőséged lenne örökbe fogadnál egy árvát?

Figyelt kérdés
Most elsősorban azért merült fel bennem ez a kérdés, mert nap mint nap mutatják a híradóban azt a sok kisgyereket, csecsemőt, újszülöttet, akik árván maradtak a Haiti földrengés miatt. Mindig mikor meglátom őket összeszorul a gyomrom, hogy milyen jó lenne rajtuk segíteni. Másnak ez nem szokott eszébe jutni?
2010. febr. 4. 18:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%
Én csak nagyon kicsi babaként, mert a nagyobb gyerekkel már nehezebben alakul ki a kötődés, és ez a nevelőszülőnek és a gyereknek is nehéz. Sokkal jobb úgy, ha egész pici korától fogva neveli a nevelőanya.
2010. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
58%
lehet szemetül hangzik,de én nem(csak az állatokon szorul meg a szivemm)
2010. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
67%
De igen. Tahitin olyan törvények vannak, amelyek nem teszik lehetővé a külföldről történő örökbe fogadást. Van számtalan olyan árvaház a világban, ahonnan viszont lehetne hozni kisgyermeket.
2010. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Nekem rengetegszer eszembe jut,mert amint meglatok egy kisgyereket,olyan nagy szeretet,es orom tolt el:-)Legszivesebben orokbe fogadnek 1-2gyereket:-) 22/L
2010. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Én is szivesen fogadnék örökbe. De sajnos még nincs rá lehetőségem. :S 22/L
2010. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább fogadnék magyar árvát, mint feketét, csak mert most őket "reklámozzák", kis hazánkban is sok a rászoruló!
2010. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
99%

Nekem is eszebe jutott már ez.Sajnálom őket,én örökbefogadnék 1-2.(főleg tesókat hogy nem legyenek külön egymástól)De sajnos ezt nem tehetem meg:(

22/L

2010. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogadnék örökbe.
2010. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
én is sajnálom őket, de az állatok eléggé háttérbe szorulnak. Az én véleményem pedig az, hogy ha mi lennénk ekkora bajba akkor mi rajtunk se segítenének ők...csak nevetnének egy nagyot..
2010. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
66%
Nem jutott eszembe és nem is fogadnék örökbe.
2010. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!