Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatba mennyire fér...

Párkapcsolatba mennyire fér bele a hazugság?

Figyelt kérdés
Ha hülyének néznek, aztán gondolkodom, mi legyen, szóvá teszem, előbb tagad, majd azt mondja, ennek mi jelentősége van. Végül feltételhez köti hogy ne hazudjon többet.
2015. jan. 2. 21:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán fér bele, de mondjuk attól is függ., hogz muben be Mon igazar a másik.
2015. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Hú, zavaros lett. Tehát azt szerettem volna írni, hogy attól is függ, hogy miben nem mond igazat.


1.voltam

2015. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretünk, nem nézzük hülyének. Tehát nem fér bele.
2015. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Maximum a szép ez a pulcsi kategória.
2015. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha azt mondod a párodnak, hogy a barátaiddal vagy, de valójában neki veszel születésnapi ajándékot, az belefér.

Amúgy nem.

2015. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sehogy sem!!
2015. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a szép pulcsi kategória és nem is a szülinapi ajándék.

Ennél komolyabb, szó szerint hülyére vett, amit azonnal megéreztem, mégis 2 napig őrlödtem, hogy szóvá tegyem vagy hagyjam a csudába. Végül úgy döntöttem, nem leszek balek, akiről azt hiszi, simán beveszek bármit.

végül a vitánk azzal zárult, nagyjából az volt a lényege, ha minden úgy lesz ahogy ő mindja akkor nincs több hazudozás. Szóval, ha ráhagyok mindent, és nekem nincs véleményem.

2015. jan. 2. 21:30
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

Ha dícséred a barátnődet, azt hazudhatsz, amit nem szégyelsz! Sőt! Amit te szégyelsz már, akkor is meg fogják bocsátani, de inkább elhiszik, mert el akarják hinni. A legszebb, legokosabb nőre is mondhatsz kígyót-békát, le is qrvázhatod, ha riválist látnak benne...

Ha mosolyogni mertél valakire, azt nem tagadhatod le, de mindenképpen halálos bűn!

2015. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, téged nem nagyon értelek.
2015. jan. 2. 21:33
 10/22 anonim ***** válasza:
Na ilyenbe aztán ne menj bele! Mi az, hogy neked nem lehet véleményed, nem lehet igazad. Nem érzed, hogy ez milyen megalázó lenne a számodra? Köss új egyezséget:-)
2015. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!