Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked beleférne a kapsolatodba...

Neked beleférne a kapsolatodba egy ilyen füllentés/hazugság, ki minek tekinti?

Figyelt kérdés
Párom elment egy hétre a haverjaival Németo.-ba nyaralni. Azt mondta, szigorúan fiúbuli lesz, lányok nem lesznek. Majd véletlenül lebukott, a telefonbeszélgetés közben hallottam a női nevetést a háttérben. Rákérdeztem, bevallotta, hogy van pár csaj, de csak régi barátok, akikre fiúkként tekintenek. Nektek ez rosszul esne?

2014. aug. 9. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
kicsit rosszul esne, de amúgy belefér.
2014. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Naná, hogy rosszul esne, hiszen letagadta. Kíváncsi lennék mi volt az oka letagadni.
2014. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Elézed, belefér.
2014. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem akarta, hogy hisztizzek. Elmondása szerint. Bár ha előre szol, nem lett volna semmi baj belőle, vagyok ennyire toleráns. Így olyan, mintha ezzel rám tolta volna a felelősséget, miszerint én vagyok az oka, hogy hazugságra kényszerítem, pedig ez nem igaz.
2014. aug. 9. 20:49
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez nagyon fura. Nem értem miért kellett eltitkolni, ha ezek a csajok csak jó haverok. Én nem lennék nyugodt.
2014. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem férne bele!


Nem féltékenység miatt - nem vagyok, és soha nem is voltam még féltékeny a férjemre -, hanem azért, mert egyrészt hazudik, és nálam semmiféle hazugság nem férne bele, másrészt ha már megbeszéljük, hogy nélkülem megy el nyaralni, MERT férfi buli, akkor nyilván arra a következtetésre jutnék miután kiderül, hogy vegyes buli, hogy nem a nemekkel van a baj, hanem az én személyes társaságommal. Ez pedig piszok sz*rul esne.


Arról nem is beszélve, hogy azért hazudik, mert feltételezi, hogy kiverném a hisztit, tehát eleve rosszindulattal indít a véleményével rólam...

2014. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rosszul esne és elgondolkoznék, hogy miért hazudott. Ha egyébként nem vagy féltékeny típus és nem okoz gondot neked, hogy vannak lány barátai is, akkor bizony itt a párod sunnyogott és nem miattad nem mondta meg az igazat. Érdemes elgondolkozni azon, hogy vajon miért hazudott és téged miért nem akart vinni, hiszen ha voltak lányok, akkor nem a nemeddel van a gond. Amikor volt párom a haverjaival ment nyaralni, vitt engem is. Én voltam az egyetlen lány (a többieknek nem volt komoly barátnőjük), még sem okozott ez senkinek sem gondot.

Tegyük fel, hogy tényleg csak baráti a buli, akkor is furcsa, hogy nem mondott igazat! Szerintem valami vaj van a füle mögött. Most persze próbálja úgy terelni a témát, hogy te legyél a hibás, de én elgondolkoznék a dolgokon. 28N

2014. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Pár csaj, akikre fiúkként tekintenek.... :DDD Hát ez jó szöveg:)
2014. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizony rosszul esett volna (!!!) .. ilyen erővel semmi akadálya nem lett volna ,hogy te is menj ,csak ő nem akarta és ezért mondta ,hogy szigorúan fiúbuli lesz .
2014. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Probáltam feszegetni, hogy ezt miért kellett így, de annyit mondott összesen, hogy "jaj, hagyj már a hülyeségeiddel". Tudja, ha megbánt, pár napig tiprodom, aztán túlteszem magam a dolgokon.. de a tüske bennem marad, ezt nem tudja.
2014. aug. 9. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!