Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit írnátok annak a nőnek...

Ti mit írnátok annak a nőnek aki a férjeteknek írkálna a facebook-on?

Figyelt kérdés
A facebook-on van egy közös nő ismerösünk a párommal. Többször is észrevettem, hogy ír a párom idővonalára pl: jó reggelt, jó éjt. A páromat látszólag nem zavarja, de engem igen. Írjak annak a loty**nak vagy ne?
2015. jan. 3. 21:15
1 2
 1/17 1988K válasza:
45%
Szerintem előbb a párodnak említsd meg hogy ez téged nagyon zavar, és hogy valahogy orvosoljátok a problémát együtt. Vagy törölje a csajt, vagy magyarázza meg neki hogy szálljon le róla.
2015. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem érdekel, ki mit ír a facebookon a páromnak. Különösen, ha a jó reggelt-jó estét-nél megáll. Ha obszcén üzeneteket küldene nyilvánosan, akkor meg a párom tiltaná ki a faláról örökre.


Nem értem, ez miért fontos, de ha neked az, akkor először nem a férjeddel kéne beszélned?

2015. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy őt ez nem zavarja. Èn legszivesebben kicibálnám a csaj haját.
2015. jan. 3. 21:25
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Én magamból kiindulva b.romira bepipulnék és biztos hogy megkérdezném a csajt hogy mit akar.
2015. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nincs szánalmasabb mint amikor a feleség a másik nőnek esik egy férfi miatt. Írj ha mindenáron le akarod járatni magad. Ha a férjedet nem zavarja, akkor nála keresd a hibát ne másban.
2015. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Szimplán csak féltékeny vagy, mond ezt el a párodnak, és beszéljétek meg.


Engem nem zavar, az sem ha egy nővel beszélget vagy képeket küldözget, mert tudom kezelni a helyzetet, és amúgy is mindig elmondja mi volt a téma, ha mégis zavarna akkor nyíltan megmondom a páromnak, hogy mi a helyzet.


Amúgy meg, ha megcsalna vele akkor biztos, hogy úgy csinálnák, hogy te ne vedd észre...

2015. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Azért ne értékeljük túl ezt a szánalmas "Közösségi" fertőt. Amég nem a fent említett szemétdombon keresztül tesz lépéseket, addig felesleges foglalkozni az üggyel. Kurv4lkodni nem lehet a virtuális térben, nem fog odáig eljutni, ameddig reméli. Ettől függetlenül el lehet őt küldeni a jó büdös fr@ncba.
2015. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért zavar? Mitől tartasz?
2015. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én nem írnék neki

a pároddal kell tisztázni az ilyen dolgokat.

ha most ezt a nőt leállítod, lesz majd másik.

nem a nőket kell kiiktatni, hanem a férjnek elmagyarázni, hogy téged ez zavar.

bár én egy jó reggelt üzenet miatt nem akadnék ki.

de ha te igen, az se baj, csak vele beszéld meg szerintem.:)

2015. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy a férjed nem zavarja a nő, de azt megbeszélted már vele, hogy téged meg zavar?
2015. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!