Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti szoktatok csomagol...

Anyukák! Ti szoktatok csomagolni ételt a gyerekeknek sulira, férjeteknek munkára?

Figyelt kérdés
Mennyi ételt visztek el így egy napra munkába? mennyit esztek egy nap amíg bent vagytok?
2014. nov. 27. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a gyereknek csomagolok egy szendvicset meg gyümit vagy müzliszeletet meg innivalót.

Magamnak szendvicset vagy főtt kaját ha van úgy maradék, gyümit és ásványvizet.

A férjemnek szaladgálós a melója, így ő nem visz kaját vagy bekap valahol valamit, vagy majd itthon eszik.

2014. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Páromnak szoktam két szendvicset csinálni,mert ő magának lusta lenne megcsinálni:) és akkor nem is eszik egész nap. ha meg mindennap az autómatából besz szendvicset az napi 5-600 ft.sokba kerülne
2014. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyerekeknek csomagolok. Este megkérdezem, mennyi szendvicset kérnek (tanórától, edzéstől függ), ital többféle, változó (ásványvíz, kakaó, tejital, joghurt ital) gyümölcs, nasinak müzli szelet vagy tejszelet, kakaós/fahéjas csiga, sajtos rúd. Magamnak csak akkor, ha nem tudok főtt ételt enni.
2014. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Gyerek még nem sulis. De a páromnak általában szoktam 4 szendvicset visz. Vagy ha pont egy adagnyi maradék van akkor azt elvisz mert akkor ígyis úgyis főznöm kell. Ha én nem rakok neki akkor ő nem csinál, egyszerűen nem jut eszébe, és akkor csak este eszik.
2014. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Kisfiam még nem iskolás. A férjemnek csomagolok, igen. Tízóraira müzlit, kekszet,ilyesit szokott enni, ebédre levest és valami húsfélét (mindegy mi csak hús legyen benne :D), uzsonnára szintén valami kisebbet. Vacsira ér haza.
2014. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Gyereknek nem, mert ő teljes ellátást kap bent (reggeli, tízórai, ebéd, uzsi), férjnek 2-3 szendvicset, magamnak 1-2-t attól függően, hogy délelőttös vagy délutános vagyok-e (nagyon korán reggel még nem bírnék enni indulás előtt)
2014. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekeknek mindg igy szendvicset csomagoltam amíg sulisok voltak. A férjem a munkahelyén eszik étteremben. Én itthon eszem.
2014. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kicsinek csomagolok,1 szendvics,sok zöldséggel,innivaló,és egy kis kocka csoki,ebédelni itthon szokott.A nagy magának csinál vagy szendvicset,vagy baconos kiflit visz,3-at,ő is itthon ebédel.A férjem is magának csomagol,vagy fél kg kenyeret,vagy 3 bagettet hozzávalókkal,este eszik itthon főtt ételt.
2014. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Vannak bento dobozaim, egy időben abban csomagoltam neki főtt ételt

Viszont munkahelyet váltott, ahol az egész szünete azzal telne hogy fut a kajájáért, aztán rohan melegíteni. Ennek több dobozom is áldozatul esett, mert ha nem sprintelt vissza az öltözőbe vele, akkor lenyúlták.

Egy-két hónapig vitt hideget, aztán lett a cégnek saját konyhája, olcsón.

A lányaink még picik, a nagyobb eszik az oviban, a picinek én "gyártom" a tejet.

Úgy tervezem, hogy azt csinálom, mint a húgomnál,

hogy előre elkészítek péksütiket, aztán hét közben átsütöm nekik.

2014. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Gyerekünk még nincs, mindketten főtt ételt hozunk magunkkal, mindkettőnk munkahelyén van konyha mikróval.


Ezen kívül egy-egy gyümölcsöt vagy joghurtot szoktunk hozni.


Én nasizós vagyok és egyedül vagyok egy irodában. A titkárnőm, egy ügyintéző és egy csajszi az ügyfélszolgálatról rendszeresen beülnek hozzám, ilyenkor vagy kávézunk/teázunk vagy pedig nasizunk. A nasink általában valamilyen olajos mag pl. dió, mogyoró, mandula, asztaltgyümölcs, friss gyümölcs. Azért alkalmanként chipezni is szoktunk, de azt elég ritkán. Na azért nem úgy kell elképzelni, hogy degeszre esszük magunkat, csak egy kicsit, de majd mindennap.

2014. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!