Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit írnátok annak a nőnek...

Ti mit írnátok annak a nőnek aki a férjeteknek írkálna a facebook-on?

Figyelt kérdés
A facebook-on van egy közös nő ismerösünk a párommal. Többször is észrevettem, hogy ír a párom idővonalára pl: jó reggelt, jó éjt. A páromat látszólag nem zavarja, de engem igen. Írjak annak a loty**nak vagy ne?
2015. jan. 3. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

azért egy picit túlzás, ha az ember férjének reggel-este köszönget egy nő csak úgy a facebookon, ráadásul úgy, hogy mindenki lássa.

nyilván valamit akar a nő.

szerelmespárok szoktak egymástól búcsúzgatni este.

most itt minden válaszoló olyan laza, de nem hiszem el, hogy ne zavarná az átlag nőt, ha a férjénél rendszeresen szemtelenül próbálkozna valaki.

akkor is, ha nem lesz a dologból szexuális kapcsolat.

tartsa már tiszteletben, hogy valakinek a férje az illető.


talán válaszolhat a kérdező maga a legközelebbi jó reggeltre.

Jó reggelt Terike, jól aludtál? vagy valami ilyesmit.

csak ráébred a férjed meg a nő is, hogy ez gáz.

Letilthatná egyébként a férjed a nőt, ha tiszteletben tartaná, hogy téged ez zavar. Még ha őt nem is.

2015. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
egyet értek az előző válaszolóval. oda kellene írnod vmi vicceset, aminek azért van éle és ért belőle. Pl. "Olyan jó, hogy vagy Julika, nélküled nem is tudnánk, hogy eljött a reggel :)"
2015. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Itt a férjed a lotyó. Vele kéne beszélni.
2015. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

Szóvá tetted a férjednek, hogy ez Téged zavar, és avval nyugtázta az ügyet, hogy őt nem zavarja, tehát rendben van, és mert őt nem zavarja, nem kell tennie semmit?...

Nem érdeklik az érzéseid? Hm...

2015. jan. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%

Ha mindenáron Te akarsz belekotnyeleskedni az ő kommunikációjukba, akkor az igazat írnám.

"Kedves Terike, engem nagyon zavar, hogy sertepertélsz a Gyuri körül, mert félek, hogy ez többet jelent udvariasságnál. Mi a konkrét szitu?"

2015. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Írjál,járasd csak le magad.Jól írja itt valaki szánalmas mikor egy pasiért megy a csatározás.Én ezért utálom a majdnem menyemet,volt exeknek közös ismerősöknek állandóan irkál mi több be is fenyiti őket.hülye tyúk,diadal ittasan vonul az utcán ,feszít mintha a fiam maga lenne a főnyeremény.Össze fut ex-ekkel beszól nekik,a sötétség.Az a nagyon marha fiam meg ahelyett jól szájba küldené nem győz bocsánatokat kérni:))Hát nem megérdemlik egymást.Annak is mindenki lotyó, a beteg,pedig ahogy hallom csak 2 ember nem mászta meg a jános meg a város..Soha nem küzdenék egy pasiért ha menni akar csáá
2015. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Én azt írnám, hogy: Kocc a férjemről r..banc!
2015. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!