Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy pasival de...

Megismerkedtem egy pasival de gyereke van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Randiztunk már egy ideje amikor elmondta hogy egy alkalmi kapcsolatból lett egy gyereke. Egy világ dőlt össze bennem ettől.Amúgy tetszik a pasi, kezdtek is érzelmek kialakulni csak sajna van egy gyereke én meg nem vagyok gyerekparti. Ő meg hétvégén viszi láthatasra. Szakitanom kellene? Egyébként szeretném komolyan de tudom magamról hogy milyen vagyok azt szeretem ha egy férfinak én vagyok a legfontosabb szeretek hétvégén bulizni, nyaralni nem pedig gyerekre ügyelni. Mert ő szeretne osszekoltozni. Mit csináljak?
2015. jan. 4. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem bírod a gyereket, akkor hagyd a pasit. mindkettőtöknek csak időpazarlás lenne ez a kapcsolat.
2015. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni. Vagy elfogadod hogy a te életed része is lesz a gyereke ha összejöttök, vagy keresel egy teljesen egyedülállót. Jól gondold meg hogy mit tudsz tolerálni hosszú távon, mert ő nyílt lapokkal játszik, elmondta mi a helyzet. Ha így is kell akkor sok boldogságot nektek! Ha nem akkor sok boldogságot egy egyedülállóval!
2015. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírnád elviselni, hogy megoszlik a figyelme, karácsonykor, ünnepekkor itt is ott is lesz, és ha beteg akkor fut hozzá, akkor még most szakíts. Ezek alap dolgok egy normális apánál, viszont te nem vagyok köteles ezt elviselni, nem is mindenki alkalmas rá. Én se. Rögtön le is lépek, ha megtudom, hogy a kiszemeltnek már van gyereke. Keress egyedülállót. 24/N
2015. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod magadról, hogy ilyen vagy, akkor szerintem is hagyd. Viszont a döntésedbe ettől független legyen az is benne, hogy de nem biztos, hogy mindig ezeket akarod majd csinálni, és ha eljön az a korszakod, akkor lehet, h utólag bánni fogod. Ha tudod azt is, hogy nem fogod megbánni, hogy hagyod inkább, akkor lépj.
2015. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló típus vagyok, mint Te. Én nem vállalnám be, még most az elején kilépnék.
2015. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a gyerekeket, mégis nagyon megbántam, hogy olyan férfival jöttem össze, akinek gyereke van. Nem csak abból lehet ám gond, hogy hétvégente foglalkozni kell vele, meg felügyelni rá. Hanem azt a gyereket az anyja neveli, és nem feltétlenül olyan elvek szerint, mint ahogy te nevelnéd a sajátodat. Lehet, hogy el van kényeztetve, lehet hogy egyszerűen nem bírod a stílusát, lehet hogy az anyja hergeli ellened, stb. És te persze nem szólhastz bele semmibe, mert nem a te gyereked, neked "semmi közöd hozzá". De azért főzni, mosni rá, ápolni ha beteg, meg foglalkozni vele kutya kötelességed, akár van kedved hozzá, akár nincs.

Szóval szerintem lépj le minél hamarabb, nem rózsaszín tündérmese egy "idegen" gyerek hétvégi anyukájának lenni.

2015. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!