Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem 1 nővel, akinek gyereke van. Elvinném őket Visegrádra bobozni. Már korábban is mondta, hogy a gyermek nem szereti, ha van valaki az anyja közelébe. Haggyam ezt vagy szóljak? Én szólnék szívem szerint.

Figyelt kérdés
Most is ez a kifogás, h hármasba nem megyünk sehova, mert az nem jó.Szerintem meg szépen el kéne neki magyarázni, hogy bizony elmegyünk és lehet, hogy jól fogjuk magunkat érezni. Vagy mit tegyek? Haggyam a fenébe, mert ezek egymásba vannak szerelmesedve (anyja+fia (9) )?
2009. aug. 7. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hát... lehet hogy neked itt nem terem babér. de az is lehet hogy még korainak találja, nem írtad mióta ismered.
2009. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi már régen jártunk egymással, de akkor még tinik voltunk, 15 év körüliek.Most 30 vagyok. Kb 2 hónapja ismerjük egymást megint:)
2009. aug. 7. 23:23
 3/6 anonim válasza:
szerintem próbálj barátkozni a kis sráccal.próbáld megmutatni,vagy jelezz valahogy,hogy nem veszed el az anyukáját tőle.vidd őket olyan helyre,amit a srác imád.
2009. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy várni kell még egy picit. nem egyszerű történet és az erőszak nem vezet jó eredményhez
2009. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél a srácnak menő dolgokat, játékokat.. lopd be magad a szívébe .. játssz vele és majd ha látja az anyuka , hogy milyen jól kijottok egymással, rájon, hogy te kellesz neki
2009. aug. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem így kéne hogy te elhatározod magad és ők pattanjanak neked.Attól nem fogjátok magatokat jól érezni mert te azt mondtad.LOL
2009. aug. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!