Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyi esélyem van vagy mennyire vesz komolyan a csaj? Pár napja megismerkedtem neten egy lánnyal.30 éves van egy gyereke és egyedülálló. én 26 éves vagyok nincs gyerekem és egyedülálló vagyok. A

Figyelt kérdés

amikor megismerkedtünk első beszélgetésnél már megadta a számát és én is az enyémet.igaz neten keveset beszélgettünk,mert nem sok ideje volt.de amikor fent volt neten és én nem akkor mindig írt,hogy jövök e beszélgetni?.amikor felléptem

keveset beszéltünk.most kiment 2 napja külföldre,igaz nincs net közelbe,de rengeteget sms-ezünk.megbeszéltük azt is,hogyha hazajön talizunk személyesen is.de van egy olyan érzésem,hogy csak szórakozik velem.sosem taliztunk még,de már olyanokat írt amikor feküdt lefele,hogy jó lenne,ha ott lennék ,ott feküdnék mellette.írtam neki,hogy már kíváncsi vagyok rá,de van egy olyan érzésem,hogy csak szivatod a fiúkat.kérdeztem még azt is tőle,hogy egy ilyen szép csak hogy hogy neten keres barátot,amikor xy városban van millió fiú? erre ő ezt válaszolta: "én nem akartam komoly kapcsolatot!nem vagyok amúgy ennyire szemét...csak egy kicsit." Ez után a másik sms amit írt:"jó éjt drága!álmodj szépeket!ha holnap rám gondolsz küldj majd üzit.Puszi a szádra!"


Szerintetek most mit akar???



2012. aug. 31. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játsza az agyát, mert élvezi, hogy bejön Neked.
2012. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor nem érdemes vele foglalkozni komolyan?!szinte éreztem,hogy csak szórakozik.de azt nem értem,hogy akkor miért irogat sms-t.mindig ő kezd el írogatni.
2012. aug. 31. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem ismerkedik már a városban,mert fölösleges lenne úgy is mindenki ismeri,hiszen már a fél város keresztül ,ment rajta!De gondolkodj már egy kicsit szerinted ez normális,mert szerintem nem az!!! (19l)
2012. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok : én nem mondom, h ezentúl ne foglalkozz vele, mert ki tudja mit miért csinál ( lehet, h Ő maga sem), de mindenesetre kezeld fenntartásokkal ezt a nőt..
2012. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nekem is volt egy ilyen gondolatom,hogy szórakozik.ezek után biztos nem fogok vele annyira foglalkozni.köszönöm a válaszokat.sokat segítettetek.
2012. aug. 31. 12:39
 6/11 A kérdező kommentje:
még annyi,hogy ha van itt debreceni akkor privibe letudom írni,hogy kiről is lenne szó pontosabban.
2012. aug. 31. 12:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, aztán meglátod. Lehet, csak dugni akar. Mindenesetre lehetőleg ne szeress belé.
2012. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.odafigyelek akkor.már bizony isten félek csajozni mert az van bennem,hogy minden nő le akar húzni anyagilag.nincs egy normális nő vagy én még nem találkoztam olyannal aki nem a pénzre menne.szimpatikus a csaj és abba voltam,hogy van egy gyereke és talán ő már nem olyan,hogy kalandokat keres.de ezek szerint tévedtem.
2012. aug. 31. 13:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért ebből még ne vonj le messzemenő következtetéseket és ne keseredj így el :)!Nem tudjuk miért viselkedik így!Találkozz vele!

Elsővoltam.

26/L

2012. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben.köszönöm.aranyos vagy :)
2012. aug. 31. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!