Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényelhetek e valamilyen...

Erős-Dencsik Ildikó kérdése:

Igényelhetek e valamilyen segélyt, ha a férjemmel külön élünk, de a bejelentett lakcímünk ugyan az?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 18:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Kedves" 7. kommentelő. A munka egyáltalán nem büdös számomra. Most volt 4 hónapja a második csípőprotézi műtétem. Így sajnos a megfelelő munka megtalálása nem olyan egyszerű. Főleg hogy a mai világban még egy 100%osan egészséges ember sem egyszerűen talál munkát Ruhaipari-technikus - marketing ügyintézői végzettséggel és több OKJ-s szakmával már takarítónőnek és konyhai kisegítői állásra is pályáztam. Szóval nem a munka büdös!!

Ha pedig a szponzórált nők körébe tartoznék, nem itt írogatnék!!!

2015. jan. 6. 13:46
 12/12 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező, ne törődj a 7-essel, jelentettem mert szemét, de maradt. Nem baj. 1-ben (persze 0%:) azért írtam, mert tőlem a népesség-nyilvántartótól kértek igazolást a segély megállapításához.

Jobbulást,gyógyulást kívánok!

2015. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!