Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rokonaimnak, ismerősöknek...

Rokonaimnak, ismerősöknek valóban igaza van? Nagyon kiváncsi lennék a ti válaszaitokra is.

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok,párom 28 éves.A helyzet a következő.Lenne lehetőségem külföldre menni,szezon jellegű munkára,ami kb 4 hónap lenne,jól fizetne és a szállást is állnák,de cserébe a párommal nem tudnánk találkozni.Itthon most jelenleg nincs munkám,de van 2 lehetőség kilátásban,ha minden jól megy,akkor az is összejönne.A párom jól keres,hitelmentes autunk és lakásunk van.Tehát csak az indokolná a kimenetelt,hogy legyen munkám.Nem vagyunk lényegében megszorulva,mert a párom jól keres,és remélhetőleg én is hamarosan.Sok ismerőst,rokont kérdeztem már,miután elmondtam a sztrorit,mindenki lebeszélt róla hogy kimenjek.Azért az már számomra jelzés értékű ha 10-ből 8 ember azt mondja hogy ne menjek.A rokonaim nem hiszem hogy rosszat akarnának nekem.Végre találtam egy rendes nőt,akivel megértjük egymást,(bár a munka miatt volt egy kis veszekedés),de ezt leszámítva semmi gond nincs köztünk.Mindenki mondja,hogy nem kellene itt hagynom a páromat,féltenek minket és a kapcsolatot,mert látják,hogy alapvetően jól megvagyunk egymással.Tényleg mindenki nagyon örül a kapcsolatunknak a környezetünkben.Nagyon tanácstalan vagyok,mert igaz,ha kimegyek,akkor csak 4 hónapig lesz munkám.Ha haza jövök akkor ugyan úgy nem lesz itthon.Annyira nem indokolt a kimenet,de ha itthon nem jön össze,azt sem szeretném ha rámenne a kapcsolatunk.A másik dolog pedig az,hogy nem tudom hogy bírnánk ki egymás nélkül,mert ennyi ideig nem voltunk távol egymástól.
2015. jan. 6. 13:03
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy 2 éve vagyunk együtt.
2015. jan. 6. 13:05
 2/37 anonim ***** válasza:
36%

neked az férfiként megfelel és kielégít hogy a nőd tart el?

naná hpogy menjél, dolgozol, kapcsolatot építesz, lehet felajánlanak vmit itthon.

mintha anyád szoknyáján ülnél apám!

2015. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
88%

ezt a pároddal beszéld meg először, mert tulajdonképp, ha nem jönne össze, neki kéne eltartania.

Én a magam részéről, ha a férjemet is el tudnám tartani, biztosan nem engedném külföldre, pláne, hogy van kilátásban itthon is állás

2015. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%
Kinek a nevén van az "autóNK" és a "lakásuNK"?
2015. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mennék. Szóval nekem a párom lenne a fontosabb és mindent megtennék, hogy minél előbb nekem is legyen munkám.
2015. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

ma 13:16


Nem tudom ez mit oszt és szoroz,hogy mi kinek a nevén van,nem vagyunk még házasok,szóval teljesen mindegy.Egyébként az autó az én nevemen van,a lakás az övén.Most írhatsz valami hülyeséget megengedem....:)

2015. jan. 6. 13:24
 7/37 anonim ***** válasza:
83%

nem kell nekiugrani, cask kérdezett

azért az hogy van egy kocsid, neki meg lakása, nem egyenlő

gondolom nem egy húsz millás merci, mert akkor nem szóltam:)

2015. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%
Nőként nem örülnék ha a párom elmenne. Ha meg tudunk így is élni, akkor inkább keressen tovább itthon.
2015. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
38%

Hát, 2 éves kapcsolatban azt mondani a csaj lakására, hogy "lakásunk", elég merész. :D


Persze, cserébe közös a járgány, mi? :D


Lúzer vagy.

2015. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy mennyi ideje nem dolgozol, és itthon mennyire biztos, hogy rövid időn belül találsz munkát. Meg hogy ez a külföldi munka jelentene-e előrelépést az életedben (tapasztalat, nyelvtudás, stb.). Több ismerősömnél dolgozik az férj/apuka külföldön, mert ez a legkedvezőbb számukra, és mégsem megy tönkre a kapcsolatuk.
2015. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!