Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma 2-est kaptam természetből...

Ma 2-est kaptam természetből nem merem elmondani otthon bár az 1-esért nem nagyon haragszanak de azért félek valami otletet tudnátok adni hogy hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
gondolkodtam azon hogy ne mondjam el,de ha később tudja meg akkor szerintem még jobban haragudna
2015. jan. 7. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:

Ne olyan szülőre gondoljatok aki meg veri a gyerekét ezért.

életembe kb. 2szer kaptam büntetést vagy még annyiszor sem

2015. jan. 7. 16:15
 2/9 anonim ***** válasza:

Anya, apa, természetből annak ellenére, hogy maga a tantárgy nem is érdekel, mégis a dolgozatnál több, mint a felét meg tudtam tanulni az anyagnak!


Én azt szeretném, hogy a gyerekem azokból a dolgokból legyen jó, amiketszívesen csinál, a többire ne pazarolja az idejét, csak menjen át belőle. Ilyen szempontból én egyáltalán nem bánnék egy 2-est természetből, hsizen az így is azt jelenti, hogy megtanultad az anyag 60%-át!

2015. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt mondják mindent meg kell tanulni.

De megprobálom koszi:)

2015. jan. 7. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy legközelebb jobb lesz, nagyon igyekszel.
2015. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt már nagyon nem hiszik el

mindig ezt mondom de inkább romlanak a jegyeim

eggyik nap amikor 1-est kaptam elmontam anyának annyit mondott nem tudok vele mit csinálni

remélem most is azt fogja

de ma kijavitottam!

Nem nagyon érdekel a suli,a tanulás de amikor "muszály" akkor szoktam van mikor ugy érzem puskával megtudom oldani de nem sikerül nem tanulok rá és jon a rossz jegy.

2015. jan. 7. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos ők is megtanultak mindent:) Szerintem csak szimplán mondd meg, avgy írd meg smsben, és lenyugszanak addigra, mire találkoztok.
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. jan. 7. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
A későbbi sikereid nem attól fognak függni, hogy mindenből jó jegyeket kapsz-e, hanem hogy tudsz-e valamire huzamosabb ideig koncentrálni, ami érdekel is. A strébereket viszont remekül ugráltatják 10-12 órázással a főnökeik:) Én is stréber voltam, nem kívánom a gyerekemnek. Ha fel tudsz mutatni pár tantárgyból jó jegyeket, akkor állapodj meg velük, hogy abba az irányba mész, a többiből átbukdácsolsz 2-essel, 3-assal, és hagyjanak békén. Nálam már egy 4-esért is ment az érzelmi zsarolós duma, meg a bűntudatkeltés, szerencséd van, hogy neked elnézik. Foglalkozz azzal, ami érdekel, nézz ki magadnak egy jól megfizetett pályát és készülj azokból a tantárgyakból. Hanyadikos vagy?
2015. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7
2015. jan. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!