Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert valtoznak meg a nok, ha...

Miert valtoznak meg a nok, ha gyereket szeretnenek, varnak vagy nevelnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a legtobb gyermekvallalassal kapcsolatos temaban egymasnak ugranak a kismamak/anyukak. (vagy eleg a kozvetlen kornyezetemben, a valos eletben szetneznem) Kismamakent mar be sem nezek a terhesseg temakorbe, mert ugy erzem, hogy rengeteg az agressziv osanya, a rosszindulatu no, akik csak veszekednek, lepontoznak. Mas is erez igy vagy en reagalom tul? A kerdessel nem provokalni szeretnek.
2010. febr. 5. 20:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%

Én imádom magam felhergelni velük(kérdés már mikor apad el a tejem tőlük XD)...amúgy engem is folyton szapulnak...tudják ki vagyok,mikor írok én,rendszeresen lepontoznak...én meg csak röhögök ^^


Amúgy vannak külön csoportok...azok akik gyereket akarnak de nem jön össze.Ők nagyon durván irigyek és kajak rosszat kívánnak másoknak...esküszöm olyanok mint a filmekben...már csak a gyerek miatt szexelnek...S:


Aztán ott vannak a terhesek,akik érzékenyek és olyanok mint a paranoia gépek...folyton félnek mi bajuk lesz...még azt is megkérdezik,hogy nem baj e ha fürdik (ez csak egy szélsőséges példa volt persze ^^)...na ők lesznek azok akik tuti anyámasszony katonáját fognak a gyerekből nevelni...


Aztán a szupermamik,akik dicsekednek,de extra durván ,mert az övé a legjobb az övé tudja a legnagyobbat kakálni, és leordítanak ha te nem úgy csinálsz vmit ahogy kellene,mindig okoskodnak és tejciznek,szopcsiznak,kakcsiznak,pukcsiznak...lószarcsiznak ^^


És végül az édes kismama,aki pont annyit aggódik amennyit kell,pont annyira szeretnek amennyire kell,pont annyira dicsekszenek amennyire kell ők a legjobbak ^^



És figyeld meg, fél óra múlva 50% alá leszek pontozva,mert az igazat mondom ^^


Óra indul:D

2010. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%

Hormonok, bezártság, nyűgös gyerek, apuka aki elvárja, hogy vele is maximálisan foglalkozzanak. Sorolhatnám. :)


8 hós miniszörnyeteg anyukája :D

2010. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia! en is igy erzem,tokeletesen fogalmaztal.. bele bele olvasok neha egy egy kerdesbe.. de inkabb nem reagalok,mert nem ertem,h miert irogatnak nehanyan ilyen stilusban.. kicsit zavar es szivesen leirnam ilyenkor a velemenyem,de felesleges,mert utana meg azt "tamadjak"

Foleg a szoptatos temaknal.. rettento sokan csak okoskodnak,nem segitenek valojaban es sorolhatnam.

Az en kislanyom 9 hos,neha jol esne normalis valaszokat is olvasni egyes temaknal,de keves az ahol csak az van...

eleg szomoru szerintem.

Arra tudok gondolni,h bezartsagtol,ennyire befasulnak nehanyan,itt vezetik le a feszultseget.. vagy nem jo a hazassaguk..vagy en mar nem is tudom. Lehet egyszeruen csak ennyi rossz indulatu no van.. anyuka..

2010. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
58%

Első, második vagyok :D Nálam 100%-on vagy :D :D :D


8 hós miniszörnyeteg anyukája

2010. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Tök igaz... én amióta olvastam Csernustól a NŐ-t, meg a Ki nevel a végén?-t Azóta folyamatosan diagnosztizálni is tudom őket :) Olvasd el, tisztulni fog a kép!!!
2010. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%

harmadik vagyok :)

elso,ott a pont nalad :)))))

2010. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!


Mint ahogyan mindannyian sejtjük, mellesleg jól, mindenkinek az az álma, hogy:

1; Ő legyen a mintaanya;

2; Ne legyen olyan, mint az Ő anyja;


Mindenki állást foglal az agyában, mielőtt teherbe esik. Tervezgeti mit mikor fog tenni, hogy fogja nevelni, stb.

Átgondolja és dülőre jut: "Ezaz! Ezt fogom tenni!"

Még meg sem született a baba, már a gyermeknevelés mesterei, amolyan "szóba-festő, mázoló"-k.

Dédelgetett terveik, elképzeléseik, a gyermek születéséig fixek maradnak, amolyan ideák, és ha valaki más véleményen van, akkor hajlamosak támadva védni vélt igazukat.

Ezen nem kell meglepődni.

A férfi-női viszony is gyökeresen megváltozik, ha anyuka babát vár...

Ott vannak még a hormonok miatti érzelmi lavinák, amiket kiválthat egy kérdés, egy válasz, egy bármi...

Tedd túl magad ezen, oda se figyelj rá, lehet jársz még hasonló cipőben, inkább tanuld meg elviselni :D

2010. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
Első! Ez minden témában igaz... én a fogyókúrásban osztom az észt, és ugyanez megy... Bűvölik egymást, hogy milyen jó nem enni napokig, ha meg elmondom, hogy degeneráltak, akkor lepontoznak, meg okoskodnak... És ha elmondom, hogy ez a szakmám trpilán, és még jól is nézek ki... na akkor meg végképp hülye leszek :D
2010. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

Kedves első hozzászóló! Én rendesen felpontoztalak. Néha direkt szemétkedésből írok olyan választ, ami után aztán egymásnak esnek a hozzászólók. Szép kis perpatvarokat robbantottam már ki :)

De ma pl. teljesen korrekt módon szóltam hozzá, egy hozzátáplálós bizonytalan anyuka kérdéséhez, aki a véleményünkre volt kíváncsi. Sajnos az én véleményem nem egyezett az övével, így le lettem osztva mint az állat.

2010. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Igazad van, szerintem kicsit vissza kéne fogni magukat...

2010. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!