Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha két ember jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha két ember jól megvan együtt, de mondjuk a fiú elmegyek egyetemre/fősulira ott nem fog becsajozni? Vagy nem minden fiú olya hogy bulizik és csajozik? Van aki hűséges marad ez időszak alatt is a barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem volt bnőm és mégse csajoztam be egyetemen :D
2014. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
nekem van barátnőm és még nem csajoztam be mellette!
2014. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy be fog csajozni, ha nem erős a szerelem. Ha nagyon erős, akkor nem.
2014. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. :D
2014. máj. 23. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az egyetemen kerestem volna csajt, szűzen haltam volna meg, pedig bölcsészkarra jártam...
2014. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem hinném,hogy annyira becsajozna,csak ha ő is nagyon akarná.De mivel van párja,ezért nyilván nem fog.És képzeld el nem minden fiú olyan hogy bulizik és csajozik egyfolytában,és nagyon sokan hűségesek a másikhoz.

Ezt az egyetemen becsajozás dolgot nagyon túlmisztifikálják az emberek,én pedig még akartam is hogy sikerüljön valami az egyetemen,bekerültem és egy nagy semmi fogadott.Ugyanúgy ahogyan előtte is,semmi nem sikerült ezzel kapcsolatban. :/

2014. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Vicces sztori:


Egyik legjobb barátom és a barátnője (menyasszonya) között 1 év korkülönbség van. 1 évvel hamarabb ment főiskolára, mint a lány. 1 évig full hűséges volt.

Mikor a lány ment utána és összeköltöztek, abban az évben kezdte megcsalni sok-sok lánnyal. Még együtt vannak persze és a barátnője nem tud ezekről.


Szóval ja, ez időszak alatt amit kérdezel lehet hűséges és csak aztán csal meg :D

2014. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!