Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek dolgozik az egyik...

Kinek dolgozik az egyik szülője külföldön?

Figyelt kérdés
Nekem hamarosan apukám kint fog dolgozni Szlovákiában és 2hetente jön haza.Milyen érzés lesz majd?Nehéz lesz?

2015. jan. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő kint dolgozik, változó, mikor jönnek haza. Van amikor havonta, van oylan is, mikor csak félévente 1x.

Hogy mennyire lesz nehéz, az attól is függ, hány éves vagy, mennyire vagy ragaszkodó típus.

2015. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem apám Németországban dolgozik, évente 2x van itthon, olyan 2 hónapokra (de néha hazajár úgy is, hogy csak 5-7 napig van itt)

19 éves vagyok, egész nyáron kint dolgoztam vele, így mindennap együtt voltunk :) egyébként viberen, facebookon tartjuk a kapcsolatot. De ha itthon van, akkor se sokat látom amúgy, így nekem aztán mindegy. Jól viselem, sokkal jobb a kapcsolatunk, mint mikor mindennap együtt voltunk (rengeteget vitatkoztunk)

Ja és amúgy lány vagyok.

2015. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és lány
2015. jan. 9. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kb 10-12 éves lehettem, amikor apu Németországban kezdett dolgozni. Kb 2-3 havonta járt (és jár azóta is) haza néhány napra vagy maximum 1-2 hétre. Meg lehet szokni, én most 21 vagyok, egyetemre járok, és már alig emlékszem hogy milyen volt amikor mindkét szülőmet magam mellett tudhattam.

A te eseted kicsit más hisz apukád 2 hetente fog majd hazajárni. Ezen kivül manapság rengeteg módja van a kapcsolattartásnak.Az elején kicsit biztosan nehéz lesz, de mint mondtam hamar hozzá lehet szokni.

Ha esetleg attól félnél, hogy a szüleid kapcsolata megromlik a távolság miatt, akkor elmondom, hogy az én szüleim még együtt vannak igy 10 év külföldi munka után is. Persze ez csak egyetlen eset, nem törvényszerű, de mégis biztató. :)

2015. jan. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. jan. 10. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!