Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a szüleim...

Normális dolog, hogy a szüleim engedély nélkül megették az ajándékba kapott kekszemet?

Figyelt kérdés
A munkahelyemtől kaptam egy csomag ajándékot karácsonyra, úgy terveztem, hogy a kekszet még nem bontom fel belőle mert nem kívántam, de később meg akartam volna enni.Erre ma reggel azzal kellett szembesülnöm, hogy a szüleim kivették a csomagból és megették.
2015. jan. 10. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Ez csak egy csomag keksz...ők meg a szülei,akik felneveltek,de meg sajnálsz tőlük egy csomag kekszet. Gratulálok!
2015. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak egy csomag keksz...ők meg a szüleid,akik felneveltek,de meg sajnálsz tőlük egy csomag kekszet. Gratulálok!
2015. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Én személy szerint nem csinálnék ebből problémát. GYerekként minden csokit/kekszet megettem amit ők kaptak ajándékba. Pedig lehet ők is szivesen fogyasztották volna, de szeretettel hagyták meg nekem.

19/L

2015. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Szerintem ha van munkahelyed, ne lakj a szüleid nyakán.
2020. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!