Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nincs joga ebbe beleszóln...

Ugye nincs joga ebbe beleszólni az exfeleségnek? Már nagyon elegünk van a folyamatos hisztijéből, hogyan állítsuk le?

Figyelt kérdés

A párom ötéves gyereke minden második hétvégén van nálunk. Hétvégén is itt volt. Nekem akkorra esett a szülinapom, így szombat estére áthívtuk a barátaimat egy koccintásra meg kis beszélgetésre. Vasárnap pedig beállított anyukám, hozott nekem meglepetés tortát és itt ebédelt, kicsit dumáltunk, stb.


A gyerek jól érezte magát szombat este is a nagyobb társaságban, időben letettük aludni, és figyeltünk rá, hogy tudjonb pihenni, ne legyünk túl hangosak.

Vasárnap sem volt semmi gond, anyukámat ismeri és szereti, szóval az a tény sem okozott neki lelki törést, hogy vele kellett ebédelnie.


De a párom exe, amint ezt tegnap este megtudta, elkezdett hisztizni, hogy mi mekkora mocskos szemetek vagyunk, és mégis mit képzelek én magamról, hogy a láthatás szent hétvégéjén én merészelek a középpontban lenni a gyerek helyett, és hogy gondolom, hogy idecsődítem a barátaimat meg az anyámat, amikor az ő gyereke nálunk van, stb, stb.


Ugye nincs igaza, és ugye nem dumálhat bele, hogy ki jön hozzánk, amikor a gyereke itt van? Hogyan állítsuk le, mert a szép szó nem használ, és már nagyon elegünk van belőle.



2015. jan. 12. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megkérdezném az exemet hogy akkor ezek szerint hozzád se megy soha senki ügye?
2015. jan. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe nem szólhat bele. Nem csak az ő gyereke, hanem a párodé is.

Nem bébiszitterek vagytok, aki még csak le sem veheti a szemét a gyerekről ha ott van.

2015. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
Nincs igaza az ex-nek!A gyermek is részt vehet,örülhet a szülinapi összejövetelnek!Ettől ő még nem volt hanyagolva!Hisz nem teljes ott tartózkodása alatt zajlott a barátok,édesanyád látogatása,a szülinapi buli!A gyermek az anya lévén,HOZZÁTOK! is tartózik!Értse meg az apuka!Hisz ott a te kenyeredet is eszi!Az anyukája párja vagy!Ezeket finoman mondjátok el neki,márha tudjátok és hajlandó meghallgatni az ex!A kicsi elmondhatja,hogy jól érezte magát,nem volt kiközösítve,részt vett,jóérzéssel a kis buliban!:)Sok sikert!
2015. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, ez kb az az eset, amikor ordítva küldtem volna el az exet a fenébe, hogy kapjon már az agyához... és természetesen nincs joga beleszólni a kapcsolattartás ideje alatti programba, leszámítva, ha az veszélyezteti a gyereket... (tehát mondjuk ha egy drogpartiba viszitek, abba beleszólhatna, de semmiféle normális programba NEM.)
2015. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek meg elvezik is altalaban az ilyen vendegsegeket, legalabbis az enyem :) szeritnem az a no nem szazas, tedd mar at a szulinapodat masik napra legyszi!
2015. jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Isten éltessen a születésnapos! A gyerek is biztos jól érezte magát, mert szeretik a társaságot.

"hogy idecsődítem a barátaimat meg az anyámat"

- elég gáz, ne menj bele vitába, majd kitombolja magát és lenyugszik

2015. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

újra: * Isten éltessen Születésnapos!

[link]

2015. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

"amikor a gyereke itt van"


Azt a gyereket ketten csinálták. Úgy ám, apuka is ott volt. Innentől kezdve anyucinak ku...tyafülét, amikor a gyerek apukával van, akkor apuka a főnök.

2015. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Biztos vagy benne, hogy ez így a gyereknek is jó volt? Nem támadni akarlak, csak tudod anno az én szüleim is elváltak, apám újra nősült. Igaz, mi kb. csak 3 hetente tudtunk hétvégén találkozni, mert nem egy városban laktunk. Viszont nekem kisgyerek koromban borzasztó rosszul esett, hogy az apám feleségét kellett egy csomószor körbe ugrálni ilyen-olyan ügyek apropóján. És nekem semmi közöm nem volt az ő rokonaihoz, barátaihoz, mégis velük kellett jópofiznom, ahelyett hogy az édesapámmal tölthettem volna azt a kevés időt, amit a távolság miatt tudtunk. Otthon meg én is anyámnak panaszkodtam, aki persze nem szólt ezért, mert ő nem az a veszekedős típus, inkább konfliktus kerülő. A exnek valóban nincs joga szerintem se veletek veszekedni, mert nem az ő dolga, de azért kicsit gondolj bele, hogy nem lehet-e, hogy a gyerek panaszkodott neki. Mert pl. én sem apámnak mondtam, hogy "nem tetszik a rendszer", hanem otthon anyunak.
2015. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

"egy csomószor körbe ugrálni ilyen-olyan ügyek apropóján"

Az embereknek 1 db születésnapja van egy évben általában. Ki fogja bírni mindenki, talán még a féltékeny volt feleség is.

2015. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!